reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża przed pierwszą miesiączką po poronieniu

Koniecznie daj znać jak będą wyniki, również trzymam kciuki i jestem ciekawa co wyjdzie ♥️ jestem w podobnej sytuacji, ciąża obumarła w 8 tc, z tym że ja miałam wywoływanie poronienia tabletkami a na następny dzień łyżeczkowanie. 38dc a ja czekam na okres i również mam testy pozytywne.
 
reklama
Ja 8.02 w 10 tygodniu poroniłam puste jajo płodowe, 9.02 dodatkowo miałam zabieg łyżeczkowania. Krwawiłam jakoś tydzień, później kilka dni plamienie, które potem ustało. 21.03 byłam u swojego ginekologa na kontroli powiedział, że okres na dniach powinnam dostać. Więc od tamtej pory jakby już byłam spokojna i kochałam się z mężem bez zabezpieczenia. Od wizyty zaraz minie 2 tygodnie, a od zabiegu 8 tygodni. Okresu nadal nie ma. Zrobiłam dziś test- wynik negatywny. Ale wydaje mi się, że miałam owulację w czwartek 30.03, wiem jakie miałam objawy owulacji przed straconą ciążą i jestem niemal pewna, że to był ten dzień. Zaczekam 10 dni i zrobię test, no chyba że wcześniej dostanę @
 
Do góry