reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża przed pierwszą miesiączką po poronieniu

reklama
Ilonka - tak są takie dziewczyny na forum - Agnieszka0240, która ma 1,5 roczną Córeczkę Julkę oraz Mysza84, która ma Synka Szymona, skończył 8 miesięcy. Żadna z dziewczyn nie doczekała pierwszej miesiączki, ciąże były wzorowe, a dzieciaczki urodziły się całe i zdrowe. Niemniej jednak dziewczyny roniły wcześniej niż Ty, do nie minął im 10tc, Tobie natomiast 23. Byłaś u lekarza? Co na to lekarz? Jak się czujesz? Zapisał Ci coś?
 
hej nie bylam jeszcze u lekarza wybieram sie w nastepny czwartek biore luteine jak narazie jak w poprzedniej ciazy poniewaz plamie od wczoraj bardzo boje sie tej ciazy
 
A badałaś progesteron? Czy luteinę zapisali zapobiegawczo? Jaką dawkę? Jak krwawisz/plamisz to odpoczywaj sobie, najlepiej leżeć.
 
ilonka przede wszystkim zachowaj spokój bo to teraz bardzo ważne, nie możesz sie denerwować tylko wierzyć w swoje dziecko ze bedzie silne i zdrowe !!
kiedy poroniłaś?????? Moze to pozostałe hormony po tamtej ciąży???? nie zawsze spadają one szybko i test mógł je wychwycić !!!!! Zrób lepiej bete w odstępie 2dni i wtedy bedzie wiadomo czy spada czy rosnie,!!!!!!!!
Jak rośnie to nie martw sie bedzie dobrze :) Tez zaszłam 3 tyg po poronieniu u mnie akurat sie nie udało bo bylo puste jajo ale to nie znaczy ze Tobie ma sie nie udac:) jak to powiedziała moja gin, skoro doszło do zapłodnienia tzn ze macica była gotowa do przyjęcia zarodka:) wiem ze to za wczesnie ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko natychmiast isc do lekarza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Trzymam kciuki aby wszystko skonczyło sie pomyslnie :))))) daj znać co i jak :)
 
Do góry