reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża przenoszona

Dołączył(a)
1 Grudzień 2017
Postów
1
Witam. Mam termin na 1 grudnia czyli dziś. Ale jako iż nic się nie dzieje lekarz wyslał mnie na EKG. Pielęgniarka powiedziała że co drugi dzień bedzie takie badanie. Ale lekarz nic o tym nie wspomniał. Dał skierowanie na to jedno i żegnał się ze mną jakby miał mnie nigdy więcej nie zobaczyć. Czy na kolejne też potrzebuje skierowania? Jak to teraz bedzie wyglądało jak jest już po terminie.?
 
reklama
Chyba ktg:-)
Dopiero tydzień po terminie możesz sie zgłosić do szpitala jesli nic sie nie dzieje a do dwoch mozna przenosic:-)
Skierowanie raz
Idziesz do swojej poloznej albo tam gdzie chodziłas do ginekologa i robia Ci ktg:-)
Ja ciaze prowadzilam w prywatnej klinice i tam chodziłam na ktg bez skierowania;)
Raz bylam w szpitalu lekarz dal mi skierowanie i robili problemy bo ciaze prowadzilam w klince we Wrocławiu a szpital gdzie indziej i nie bylam ich pacjentka ale zrobili:p
Bo rodzic mozesz wszedzie
A na usg chodziłam juz do konca co tydzień pod koniec dopoki nie ruszylo nic :-)
Sprawdzać przepływy lozysko itp
 
Ja na ktg chodzilam do szpitala, w ktorym urodzilam bez skierowania. Pytali sie mnie, gdzie zamierzam rodzic ale raczej bez zadnego celu. Ktg miam co dwa dni. 7dni po terminie kazali mi przyjsc na wywolanie. Ale samo sie wszystko zaczelo tego dnia.
 
Wszystkie trzy ciąże przenosiłam jedna 11, druga 9 a trzecia 4 dni. Od dnia terminu powinnaś być co dwa dni na ktg, ja akurat jeździłam do szpitala w którym miałam rodzic, bo miałam bliżej ale mogłam tez do gabinetu, nie potrzebowałam skierowania. Po 7 dniach zgłaszasz się do szpital i oni decydują już co i jak. Powodzenia :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja urodziłam syna 13 dni po terminie. Tydzień po terminie zgłosiłam się do szpitala i dopiero wtedy robiono mi codziennie ktg, próbowali wywołać poród oksytocyna ale nic to nie dało. Dopiero 3 dni po podaniu oksytocyny wszystko samo się zaczęło :)
 
Do góry