reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża przez ubrania

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Wiem jak dochodzi do zapłodnienia, ale na wielu forach czytałam ze jest to możliwe tym bardziej jak kobieta jest nago
Plemniki musiałyby mieć napęd rakietowy, aby przedrzeć się przez bieliznę, z taką samą prędkością dotrzeć poprzez szyjkę, aż do komórki jajowej :D

Zajście w ciążę, wbrew pozorom nie jest aż takie łatwe, jak pokazują to w filmach ;)
 
Dziękuje bardzo za odpowiedz ale jeszcze raz zapytam.na 100% nie jestem w ciąży?

Moim zdaniem nie ma takiej możliwości. Ale przy jakiejś innej sytuacji nikt z forum nie da Ci pewności, w celu potwierdzenia lub wykluczenia wykonuje się test ciążowy lub test z krwi .
 
Dziękuje bardzo za odpowiedz ale jeszcze raz zapytam.na 100% nie jestem w ciąży?

Nie jesteś, ale serio i niezłośliwie odsyłam do jakiegoś podręcznika z biologii lub jakiegoś dobrego artykułu na temat zapłodnienia… w tym wieku takie rzeczy powinnaś już wiedzieć.
Pozdrawiam ;)
 
reklama
Nie jesteś, ale serio i niezłośliwie odsyłam do jakiegoś podręcznika z biologii lub jakiegoś dobrego artykułu na temat zapłodnienia… w tym wieku takie rzeczy powinnaś już wiedzieć.
Pozdrawiam ;)
Dziękuje bardzo stres tutaj robi swoje ale skorzystam z pani rady
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry