reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza przeziębienie plamienie

Dołączył(a)
13 Maj 2019
Postów
3
Witam. Od trzech dni borykam się z przeziębieniem a w skutek tego pojawiły się plamienia. Staramy się z mężem o dzieciaczka ale póki co jeszcze nic nie wyszło. Ze względu na przeziębienie i te plamienia zrobiłam test ciążowy ale wyszedł bardzo słaby wskaźnik testowy (zdj poniżej) Czy któras z Was miała również taka sytuacje i była to ciaza i wszystko się dobrze skończyło? Jak mam o siebie zadbać? Jestem zapisana do ginekologa ale dopiero za dwa dni a jakoś chce funkcjonować. Czy przy takim teście ciążowym powinnam brać pod uwagę że mogę być w ciąży? Pasek wygląda jak pasek kontrolny....
IMG_20190513_083403.jpg
971992
 
reklama
Rozwiązanie
Właśnie to plamienie mnie zaniepokoiło ale jestem przeziebiona i może to przez to... Już nie wiem...
Czyli lepiej powtórzyć test jeśli miesiączka po prostu się nie pojawi? A do ginekologa pójść jak się wykuruję?
Tak , test ciążowy najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki , a gin ciąże zobaczy koło 6 tyg
Ile zostało Ci do miesiączki? Spóźnia się? Powtórz test, najlepiej strumieniowy bo na tym ja chyba widzę 3 kreski a to chyba coś nie tak.
 
reklama
reklama
No to zdecydowanie za szybko żeby test ciąże pokazał , zrób jeszcze jeden rano , a ginekolog nic nie zobaczy ,przeziębienia w ciązy czesto się zdarzają , ja tak miałam ,piłam tylko sok z cebuli
 
Do góry