reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

# ciąża przy endometriozie # ciaza pozamaciczna ?

Tak samo możemy Ci zdiagnozować cp z tego co opisałaś jak z tego, że stawiasz spacje przed przecinkami.
Skoro wiesz jak się diagnozuje co to po prostu to zrób?
 
reklama
Jak to mówią milczenie jest złotem , zadałam pytanie do osób które zmagają się z endometriozą , Ty rozumie chorujesz na endometriozę i masz doświadczenie w tej chorobie i możesz śmiało powiedzieć coś na ten temat ??? Więc jeżeli nie masz nic konkretnego do powiedzenia to lepiej nie mów nic , wiem jak się wykrywa ciąże normalna i ciaze cp , nie jestem pieworodka żebyś pisała takie rzeczy , więc jeżeli nie masz doświadczenia na własnej skórze z tą chorobą a jedynie zsiegnalas informacji na forach lub portalach internetowych , to lepiej się nie wypowiadać słowami sama się nakręcasz, gdyż takimi wypowiedziami można zrozumieć, że masz większą wiedzą od lekarzy którzy robili mi zabieg i widzieli jak wyglądają moje narządy od wewnątrz. Dziękuję Ci za napisanie twojej odpowiedzi , była bardzo pomocna , żmudna i wyczerpującą......

Ale lekarze, ktorzy ci robili zabieg powiedzieli, ze jest ryzyko cp, a nie, ze na pewno bedziesz ja miala. Wiec musisz postepowac zgodnie z wytycznymi swojego lekarza i tyle 🤷🏼‍♀️ nikt ci tu nie powie, czy jestes w cp. Nawet jesli mial identyczna sytuacje to kazda z nas jest inna i inaczej wszystko moze sie potoczyc. Nie wiem, po co tu w chodzisz i wylewasz swoje frustracje. Dziewczyna ci bardzo merytorycznie odpowiedziala na ten moment.
 
Do góry