reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaża przy karmieniu piersia?

Hej A mnie się udało 19 kwietnia ujrzałam cień cienia na teście. 24 kwietnia zrobiłam beta I wyszła 75mlU. Teraz czekam na wizytę u lekarza aby potwierdzić :)
 
reklama
Mój syn ma teraz prawie 17 miesięcy KP go na wieczór i w nocy. W ciągu dnia też się zdarza. Cykle bardzo nieregularne. Od listopada po okolo 50 dni.
 
Od końca zeszłego roku więc przy moich długich cyklach I tak poszło expressowo:wink: no mój to już zajada praktycznie wszystko no i cycus też musi być :)
 
Gratuluję. Ciekawe czy synek odstawi się od piersi. Wśród moich znajomych wiele dzieci w 2 cyklu ciąży odstawialo się od piersi. Mój syn ma 9.5 miesiaca i zastanawiamy się czy starać się o dziecko. Jednak chciałabym go karmić jak najdłużej.
 
Dobrze by było aby się sam odstawil. Co będzie to się okaże. W wakacje bd próbować odstawic. Noce najgorsze bo on sobie lubi possać pierś przez sen. Czas najwyższy aby zaczął już po malu nocki przesypiac bo jeszcze ani jednej całej nie przespałam.
 
W tym cyklu w końcu wyszedł mi pozytywny test owu. Dzien po pozytywie zrobilam kolejny i druga kreska była juz bledsza a dzis juz prawie niewidoczna. Tak powinno byc?
 
Zaszłam w ciążę przy intensywnym kp. Z pierwszej owulacji po porodzie. Nie miałam nawet pierwszego okresu miedzy ciazami :) karmiłam prawie do połowy ciazy około
 
reklama
MatiMar czy nadal karmisz? W którym cyklu starań wam się udało? I co na to gin? Jestem w identycznej sytuacji, mały nocny ssak, prawie 19mcs i nieudane starania o drugiego Bobo. Pozdrawiam
 
Do góry