reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża przy kp

elciaaaak

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Listopad 2017
Postów
1 178
Hej :)

Czy jest tutaj jakaś dziewczyna, której karmiąc piersią udało się zajść w ciążę, nie mając jeszcze okresu?
 
reklama
Mi udalo się zajsc w ciaze przy kp ale wystapilo u mnie krwawienie mozna by to nazwać miesiaczkowe bo kolejne juz nie przyszlo:) a wcześniej w poprzedzajacym miesiacu byly plamienia
 
Jesli chcesz zajsc to obserwuj czy sa objawy powrotu plodnosci (okres jest po owulacji :) ).
Jeśli pytasz czy to możliwe, tak możliwe ;)
 
Jesli chcesz zajsc to obserwuj czy sa objawy powrotu plodnosci (okres jest po owulacji :) ).
Jeśli pytasz czy to możliwe, tak możliwe ;)
powiedz mi proszę jakie są objawy?
Czy oprócz śluzu można po czymś stwierdzić powrót płodności? mowa o sytuacji gdzie najpierw będzie owulacja a więc nie zauważymy krwawienia.
ostatnio zastanawiałam się czy mierzenie temperatury podczas kp ma jakiś sens?
jesli chodzi o szyjke to ja nigdy nie umiałam rozróżnić jaka jest, więc to odpada :D
 
powiedz mi proszę jakie są objawy?
Czy oprócz śluzu można po czymś stwierdzić powrót płodności? mowa o sytuacji gdzie najpierw będzie owulacja a więc nie zauważymy krwawienia.
ostatnio zastanawiałam się czy mierzenie temperatury podczas kp ma jakiś sens?
jesli chodzi o szyjke to ja nigdy nie umiałam rozróżnić jaka jest, więc to odpada :D
Glownie śluz i odczucia suchosci/wilgotności. Mi kp nie zaburzalo pomiaru temp ale to musisz sprawdzić na sobie ;)
 
Glownie śluz i odczucia suchosci/wilgotności. Mi kp nie zaburzalo pomiaru temp ale to musisz sprawdzić na sobie ;)
oo, będę sprawdzać w takim razie.
śluzu mam dużo, czasem naprawdę bardzo dużo, odczucia raczej większość dni wilgotno.
czytałam że przy kp właśnie jest niby sucho..
 
Witam
Widzę że koleżanka ma ten sam problem co ja też KP i nie mam miesiączki no i też chcemy jeszcze się o jedno postarać.
Zaczęliśmy już pomalutku chociaż nie wiem czy nie za szybko bo malutka ma 5.5 miesiąca. Wiem że będzie ciężko ale damy rade.
Teraz pytanie jak zajdę to ciekawa jestem jak oblicza datę porodu skoro okresu nie mam.
 
reklama
Witam
Widzę że koleżanka ma ten sam problem co ja też KP i nie mam miesiączki no i też chcemy jeszcze się o jedno postarać.
Zaczęliśmy już pomalutku chociaż nie wiem czy nie za szybko bo malutka ma 5.5 miesiąca. Wiem że będzie ciężko ale damy rade.
Teraz pytanie jak zajdę to ciekawa jestem jak oblicza datę porodu skoro okresu nie mam.
Lekarz policzy z usg.
A jeśli byś prowadziła obserwację to można wyliczyć Z owulacji.
 
reklama
Do góry