reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciaza/robi─ç sobie nadzieje czy nie?

Agnieszeek

Pocz─ůtkuj─ůca w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
23 Lipiec 2018
Post├│w
28
Rozwi─ůzania
0
Witajcie ­čśë
Staramy si─Ö z m─Ö┼╝em o 2 dziecko od kilku mies. W ost cyklu bardziej przygl─ůdalam si─Ö temperaturze, szyjce, robi┼éam testy owu no i oczywi┼Ťcie wizyty u lekarza. Zrobi┼éam badania krwii z zlecone przez gin z kt├│rych wynika ┼╝e wszytkie parametry s─ů w normie poza DHEA kt├│re jest podwy┼╝szone. Dodam ┼╝e przed 1 ci─ů┼╝a zostalo zdiagnozowano u mnie pcos kt├│rego teraz lekarz ostatecznie nie potwierdzi┼é. 15dc (czwartek) by┼éam na wizycie na ktorej lekarz zobaczy┼é 20 mm pecherzyk na prawym Jajniku. W sobot─Ö odczowalam b├│l prawego jajnika. Oczywi┼Ťcie w tym czasie codziennie wspolzylam z m─Ö┼╝em. Dzi┼Ť 25dc, mam z┼ée samopoczucie, temp od kilku dni 37.1 mierzona rano pod j─Özykiem i w ci─ůgu dnia podobnie, kremowa wydzielina z dr├│g intymnych we wzmo┼╝onej ilo┼Ťci co jest dla mnie co┼Ť nieoczywistym objawem. Zrobi┼éam. Rano test(tj 7dni od b├│lu jajnika) wyszed┼é negatywny. Czy test m├│g┼é by─ç Zrobiony za wcze┼Ťnie? Robi─ç sobie nadzieje czy nie ma sensu? Cykle mam ┼Ťrednio 28-30dni. Okres powinien by─ç za 3-5dni

reklama

Nulini

Po prostu szcz─Ö┼Ťliwa!
Do┼é─ůczy┼é(a)
5 Maj 2010
Post├│w
18 865
Miasto
Cz─Östochowa
Rozwi─ůzania
31
Dziewczyny, podpowiedzcie bo oszaleje z t─ů temperatura. Mierze nadal rano i wynosi ok 36.9-37.0.W ci─ůgu dnia sprawdzam i czasem mam normalna a czasem podwy┼╝szona. Ju┼╝ nic nie rozumiem. Mo┼╝e to zwyczajna infekcja...? Planuj─Ö testowa─ç w pi─ůtek na spokojnie je┼Ťli @sie nie pojawi. Dodatkowo czuje si─Ö w┼éa┼Ťnie jakbym mia┼éa by─ç chora a na Dokladke jakas infekcja intymna si─Ö chyba wdala... Jak mam mierzy─ç ta temperatur─Ö? I Czy taka jaka mam rano jest normalna czy podwy┼╝szona?
Wpisz w Google, jak mierzy─ç temperatur─Ö.
Zawsze rano, po przebudzeniu, na le┼╝─ůco w ┼é├│┼╝ku, reszta pomiar├│w w ci─ůgu dnia "do kosza", bo s─ů niewiarygodne.
Infekcja intymna mo┼╝e by─ç od zbyt cz─Östego gmerania sobie w podwoziu.

Jetkaa

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
23 Wrzesień 2017
Post├│w
1 947
Rozwi─ůzania
0
Skoro @powinnas dosta─ç za 3-5dni to w tedy wykonaj test .. Nie ma sensu robienia przed @. Bo to tylko Ci─Ö stresuje. Wykonaj test za 3dni. Albo odrazu badanie beta hcg to jest najpewniejsze badanie. Tylko te┼╝ wykonaj to badanie w dniu spodziewanej @

Agnieszeek

Pocz─ůtkuj─ůca w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
23 Lipiec 2018
Post├│w
28
Rozwi─ůzania
0
Skoro @powinnas dosta─ç za 3-5dni to w tedy wykonaj test .. Nie ma sensu robienia przed @. Bo to tylko Ci─Ö stresuje. Wykonaj test za 3dni. Albo odrazu badanie beta hcg to jest najpewniejsze badanie. Tylko te┼╝ wykonaj to badanie w dniu spodziewanej @
Dzi─Öki za odpowiedz ­čśë o ile nie dostan─Ö miesi─ůczki na pewno zrobi─Ö test. Mo┼╝e niepotrzebnie si─Ö nakrecam­čÖä ale na pewno wynika to z faktu ┼╝e w mim przypadku owulacja to ju┼╝ sukces ­čĄ¬

Lisa_

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
28 Wrzesień 2020
Post├│w
896
Rozwi─ůzania
0
Tak jak wy┼╝ej napisane. Zr├│b test najlepiej w terminie ­čÉÁ, ewentualnie mo┼╝esz robi─ç codziennie do terminu, ale to Stresuje wi─Öc najbezpieczniej w terminie.. Trzymam kciuki, no szansa zawsze jest. Powodzenia.

Nulini

Po prostu szcz─Ö┼Ťliwa!
Do┼é─ůczy┼é(a)
5 Maj 2010
Post├│w
18 865
Miasto
Cz─Östochowa
Rozwi─ůzania
31
Niestety, nakr─Öcasz si─Ö, a to niezdrowe. Czekaj cierpliwie do terminu @ i dopiero wtedy zr├│b test z porannego moczu (najlepiej za 5 dni, dla pewno┼Ťci).

Kasiulka55

Pocz─ůtkuj─ůca w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
23 Listopad 2020
Post├│w
17
Rozwi─ůzania
0
Witajcie ­čśë
Staramy si─Ö z m─Ö┼╝em o 2 dziecko od kilku mies. W ost cyklu bardziej przygl─ůdalam si─Ö temperaturze, szyjce, robi┼éam testy owu no i oczywi┼Ťcie wizyty u lekarza. Zrobi┼éam badania krwii z zlecone przez gin z kt├│rych wynika ┼╝e wszytkie parametry s─ů w normie poza DHEA kt├│re jest podwy┼╝szone. Dodam ┼╝e przed 1 ci─ů┼╝a zostalo zdiagnozowano u mnie pcos kt├│rego teraz lekarz ostatecznie nie potwierdzi┼é. 15dc (czwartek) by┼éam na wizycie na ktorej lekarz zobaczy┼é 20 mm pecherzyk na prawym Jajniku. W sobot─Ö odczowalam b├│l prawego jajnika. Oczywi┼Ťcie w tym czasie codziennie wspolzylam z m─Ö┼╝em. Dzi┼Ť 25dc, mam z┼ée samopoczucie, temp od kilku dni 37.1 mierzona rano pod j─Özykiem i w ci─ůgu dnia podobnie, kremowa wydzielina z dr├│g intymnych we wzmo┼╝onej ilo┼Ťci co jest dla mnie co┼Ť nieoczywistym objawem. Zrobi┼éam. Rano test(tj 7dni od b├│lu jajnika) wyszed┼é negatywny. Czy test m├│g┼é by─ç Zrobiony za wcze┼Ťnie? Robi─ç sobie nadzieje czy nie ma sensu? Cykle mam ┼Ťrednio 28-30dni. Okres powinien by─ç za 3-5dni
Test zdecydowanie za szybko, cho─ç rozumiem Ciebie bo sama jestem taka niecierpliwa !!! Ale wszystkie testy przed @ negatywne. Staramy si─Ö od sierpnia od 2 dzidzie. Dzi┼Ť 33 dc, brak @ i test negatywny. Nie wiem czy jeszcze si─Ö ┼éudzi─ç ... cykle mam 31 dniowe. Wczoraj mia┼éa wyst─ůpi─ç @, dzi┼Ť 1 dzie┼ä sp├│┼║nienia. Cho─ç owu mog┼éa by─ç p├│┼║niej, bo co┼Ť testy owu mi tym razem nie wychodzi┼éy jak zawsze... ­čĄĚ­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ­čĄĚ­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Agnieszeek

Pocz─ůtkuj─ůca w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
23 Lipiec 2018
Post├│w
28
Rozwi─ůzania
0
Dzi─Öki za odpowiedzi ­čśë
Niestety trac─Ö nadziej─Ö gdy┼╝ temp zacz─Ö┼éa skaka─ç a ┼╝adnych innych objaw├│w nie ma... ­čÖä

Agnieszeek

Pocz─ůtkuj─ůca w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
23 Lipiec 2018
Post├│w
28
Rozwi─ůzania
0
Test zdecydowanie za szybko, cho─ç rozumiem Ciebie bo sama jestem taka niecierpliwa !!! Ale wszystkie testy przed @ negatywne. Staramy si─Ö od sierpnia od 2 dzidzie. Dzi┼Ť 33 dc, brak @ i test negatywny. Nie wiem czy jeszcze si─Ö ┼éudzi─ç ... cykle mam 31 dniowe. Wczoraj mia┼éa wyst─ůpi─ç @, dzi┼Ť 1 dzie┼ä sp├│┼║nienia. Cho─ç owu mog┼éa by─ç p├│┼║niej, bo co┼Ť testy owu mi tym razem nie wychodzi┼éy jak zawsze... ­čĄĚ­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ­čĄĚ­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Trzymam kciuki ÔťŐÔťŐÔťŐ mi testy wogole nie wychodz─ů....wynikaloby z nich ┼╝e mia┼éam 2 owulacje w cyklu ­čĄ¬ wi─Öc sugeruje si─Ö wskaz├│wkami lekarza

Agnieszeek

Pocz─ůtkuj─ůca w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
23 Lipiec 2018
Post├│w
28
Rozwi─ůzania
0
Dziewczyny, podpowiedzcie bo oszaleje z t─ů temperatura. Mierze nadal rano i wynosi ok 36.9-37.0.W ci─ůgu dnia sprawdzam i czasem mam normalna a czasem podwy┼╝szona. Ju┼╝ nic nie rozumiem. Mo┼╝e to zwyczajna infekcja...? Planuj─Ö testowa─ç w pi─ůtek na spokojnie je┼Ťli @sie nie pojawi. Dodatkowo czuje si─Ö w┼éa┼Ťnie jakbym mia┼éa by─ç chora a na Dokladke jakas infekcja intymna si─Ö chyba wdala... Jak mam mierzy─ç ta temperatur─Ö? I Czy taka jaka mam rano jest normalna czy podwy┼╝szona?

reklama

Agnieszeek

Pocz─ůtkuj─ůca w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
23 Lipiec 2018
Post├│w
28
Rozwi─ůzania
0
Jak u Ciebie? ┼Üwi─Ötujesz? ­čśë