reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza szansa

Dziękuję ten okres dostałam w poniedziałek ale 1 dnia była widoczna jasno różowa krew na papierze przy pottarciu wczoraj normalny okres a dziś już tylko plamki lecą nigdy tak nie miałam ale szyjka nisko jest
 
reklama
Na tym nie widzę nic, test jest przelany. Czy to bo test, Eco lub coś w tym stylu? Pytam bo one pokazują często fałszywy.. wiesz co poczekaj na spokojnie do jutra i zrób betę.
Naprawdę dla mnie to strasznie szybko by pokazalo. Piszę tak żebyś nie załamała sie. Kurde 7lat się staram i dlatego jestem sceptyczna, ale to nie oznacza, że test kłamie..beta prawdę ci powie na pewno, z drugiej strony mi szkoda by było kasy. Zrobiłabym jakiś inny..
Ja starałam się 8,mam pco nie liczyłam już na ciaze. W listopadzie miał problem z kręgosłupem poszłam na zabiegi 10dniowe laser, magnetrinic. Pierwsza owulacja w grudniu ciach ciąża.magnetrinic podleczyl mi przy okazji jajniki i dzięki temu chyba zaszlam.
 
Dziewczyny co co radzicie 2 lata się staramy i nic
Po 2 latach starań to trzeba się udać do kliniki badania niepłodności. Przede wszystkim wysłać partnera na badanie nasienia, a jeśli u niego będzie wszystko w porządku szukać przyczyny u siebie. Zdrowa para powinna zajsc w ciążę do roku regularnego współżycia bez zabezpieczenia.
 
reklama
2 lata się staracie i żadnych badań nie robiliście?
Biegusiem do porządnego lekarza, a nie schizować i szukać odpowiedzi w internecie...
 
Do góry