reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza szansa

reklama
Co do owulacji to tylko monitoring daje pewność że była i kiedy była. Żadne inne objawy nie potwierdzają, tylko wskazują prawdopodobny moment. Kalendarz to w ogóle nic nie mówi
 
Przy miesiączce szyjka tez sie zmienia np otwiera.
Do tego wcześniejsze krwawienie mogło byc srodcykliczne a nie miesiączka.
Widzisz ja przez ostatnie dwa lata miałam cykle 31 dniowe i nagle zrobiły sie 25 dniowe. Czyli i owulacja mi sie przesunęła o kilka dni.
Ja bym ci poradziła od jutra mierzyć temperaturę i zobaczysz co ci wyjdzie
 
Dziękuję a teperature można mierzyć o każdej porze
Zawsze rano przed wstaniem z łóżka. Jest kilka teori ale toleruje sie odchyły 1,5 godzinne.
Jeśli to miesiączka to powinnaś mieć niższa temperaturę, wzrośnie po owulacji.
Czasem wychodzą zygzaki, tym sie nie przejmuj. Dopiero całość z zaznaczonym śluzem da ci obraz sytuacji
 
reklama
Po nocnym snie, przed wstaniem z lóżka. Moze byc wahanie ok godzinne ale lepiej o stalej porze. I jesli z wahaniem to przed 7:30 bo wtedy jakis skok dobowy czy coś.
Warto nawet zmierzyć i spać dalej ale jednak o stałej porze.
I pomiar na blonach śluzowych (usta, pochwa, odbyt) nie czoło ucho czy pod pachą
 
Do góry