reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, test za wcześnie/ kiedy?

Ja też robię je raczej z ciekawości, oczywiście z lekka nutka nadzieji. Mam późną owulke i nieregularne cykle, a teraz to już w ogóle czary mary się dzieja.
 
reklama
Ja też robię je raczej z ciekawości, oczywiście z lekka nutka nadzieji. Mam późną owulke i nieregularne cykle, a teraz to już w ogóle czary mary się dzieja.
W cyklu w którym zaszlam w ciążę owulacje mialam w 39dc :) nawazniejsze sie nie poddawać. Wcześniej cykle od 30 do 56 dni nawet, wiec testy owu odpuscilam całkiem.
 
W cyklu w którym zaszlam w ciążę owulacje mialam w 39dc :) nawazniejsze sie nie poddawać. Wcześniej cykle od 30 do 56 dni nawet, wiec testy owu odpuscilam całkiem.
No to bardzo późna owulacja. Tylko mi juz owulke pokazywalo w zeszlym tyg w wtorek, w środę już kreski nie było. A teraz w poniedziałek zaczął mnie kłuc jajnik i zrobiłam test z ciekawości i wyszedł pozytywnie. Chyba że jestem tą szczęściara co ma dwie owulacji w jednym cyklu
 
barbarotka, jeśli masz tak nieregularne cykle, to może lepiej je monitorować u ginekologa, a nie testami owulacyjnymi, bo zwariujesz od snucia domysłów...
 
Dziewczyny kupiłam ten różowy laboratorium z rossaman o tej czułości 10 ale dziś bardzo gęste upławy brązowe co to może znaczyć ?
 
Dziewczyny kupiłam ten różowy laboratorium z rossaman o tej czułości 10 ale dziś bardzo gęste upławy brązowe co to może znaczyć ?
nie wiem Vicky, ja mam brudzenie brazowe od kilku dni a do @ jeszcze 4 dni. Nigdy tak nie mialam, max 1 dzien przed @ a teraz? piszesz ze @ mialas 2 dni, ale to byl normalny okres?
 
barbarotka, jeśli masz tak nieregularne cykle, to może lepiej je monitorować u ginekologa, a nie testami owulacyjnymi, bo zwariujesz od snucia domysłów...
Moje cykle wahają się od 31 dni do 35, więc nie wiem czy do końca można
Dziewczyny kupiłam ten różowy laboratorium z rossaman o tej czułości 10 ale dziś bardzo gęste upławy brązowe co to może znaczyć ?
Spróbuj zrobić ten test czulszy test, i zobacz jaki będzie wynik. Bo te brązowe upławy moga być wszystkim i niczym. Moze to byc stara krew, moze poczatek poronienia (ciąża biochemiczna)
 
reklama
Do góry