reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Ciąża, test za wcześnie/ kiedy?

madziolina_p

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Juz poprostu nie bede robic tak wczesnie, poza tym ja sie jakos specjalnie nie smuce, mam jiz dwojeczke i jak bedzie to bedzie hehe ale jestem z wami caly czas i 3mam kciuki, a nam moze uda sie w przyszlym

reklama

Vicky 4_

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
No dziewczyny u mnie nic nie wyszło z tego cyklu :) ale jeśli teraz @ trwał tak krótko to jest opcja żeby owulacja była 10 dnia cyklu ?

Fado123

Rozwiązania
3
No dziewczyny u mnie nic nie wyszło z tego cyklu :) ale jeśli teraz @ trwał tak krótko to jest opcja żeby owulacja była 10 dnia cyklu ?
A masz regularne cykle? bo jeśli tak to raczej długość @ nie ma wpływu , mój gin zawsze mówił tak , od 10 dnia cyklu co 2 dzień przytulanki

Rozwiązania
0
Cześć ,
Mam regularny okres 29-30 dni od sierpnia 2018 roku ,po poronieniu. Staramy się o dzidziusia na nowo teraz powinnam okres dostać 17.07 ,a tu nic . Na teście też brak drugiej kreseczki. Jest jeszcze szansa ,że to jednak ciąża ,czy wszystko mi sfikowalo ?Ginekolog w poniedziałek dopiero

Rozwiązania
0
Jutro rano pójdę, ale nie wierzę już , że okres spóźnia się 16 ,a test nic nie wykazuje .Szkoda mi tylko ,że prawie miesiąc jestem do tyłu ze staraniem

reklama

Dozamnie88

Rozwiązania
0
Jutro rano pójdę, ale nie wierzę już , że okres spóźnia się 16 ,a test nic nie wykazuje .Szkoda mi tylko ,że prawie miesiąc jestem do tyłu ze staraniem
Wszystko jest możliwe. Jeszcze wczoraj 2 wątki założyła dziewczyna której okres spóźniał się 13 dni i wyszła kreska typu "cień cienia".
Podobno dopiero dzisiaj pojawiła się widoczna druga kreska ;)
Powodzenia!

Do góry