reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, test za wcześnie/ kiedy?

Od zeszłego mc miałam to samo . Staramy się o dziecko. Dni płodne wykorzystane 15 czerwca miałam dostać @ . Kilka dni przed okresem miałam takie same objawy . @ nie przyszedł . Zrobiłam test w dni @ 4 dni po i 8 dni po . Wszystkie negatywne A @ nigdy mi się nie spóźnił. Poszłam do lekarza i wszystko ok . Lekarka stwierdziła , że jestem chwilę pezd owulacją A brak @ mógł spowodować stres . Zalecila bete gdyż możliwa była ciąża pozamaciczna . Beta wyszła bardzo niska więc ciąży u mnie nie ma. Zalecila więc starania się o dziecko przez najbliższe 4 dni . @ powinien się pojawić ok 13 . Gdyby się nie pojawił mam zrobić test lub bete. Gdyby ciąży nie było mam mieć wywołany @
Tylko ja dostałam ten „@„ trwał dwa dni owszem był inny niż zwykle, wczoraj i dzisiaj brązowe upławy testy negatywne wiec nie wiem, badania napewno dobre bo robione były ;)
 
reklama
a ja glupia jeszcze woeczorem.test zrobilam, ale negatyw, ale 3 dni do @ wiec mogl nie wyjsc. Jutro rano zrobie i albo w te albo w tamte..
Wiem jak to jest nie idzie wytrzymać. Najlepiej zrobić test w dniu @ najczęściej . Moja koleżanka robiła testy od dnia @ i wyszło jej dopiero 10 dni po terminie @. I nie jesteś głupa każda z nas się nie może doczekać tych 2 kresek. Trzymam kciuki
 
Ja nie mam co robic testow, rano mnie zalalo, 2 dni przed terminem @. Ale ten cykl byl dziwny, owu jakas bez sluzu, te plamienia brazowe. Milego dnia dziewczyny!
 
dobra, te plamienia mnie dobijaly i zrobilam test, 3 dni orzed @ w poludnie, wiec nie z pierwszego moczu. Wydaje mi sie ze bieli wizira nie ma, ale zobaczymy jutro z pierwszego zrobie.Zobacz załącznik 1002794
Te testy z rosmana strumieniowe zazwyczaj wychodza z taka kreska nawet jak ciazy nie ma przy nich trzeba patrzyc na wynik dokładnie z zegarkiem w rece.
 
reklama
Do góry