reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, testy, badanie bombo hcg

reklama
Hej dziewczyny mam pytanie odnośnie tego poronienia ile krwawienie jest ? Bo mam 4 dzień a strasznie brzuch mi boli.
Brzuch Cie moze bolex tak jak w czasie miesiączki. Przy schodzenia z tak niziutkiej bety to w sumie jest spóźniona miesiączka.

Weź paracetamol.

Skocz sobie jutro na betę, jeżeli spada jest ok, jeżeli rośnie to jedź do szpitala
 
Ja dopiero idę do lekarza 22 luty wtedy wolny termin ( NFZ) bo do tej lekarki co chodzę nie ma miejsc , dopiero w maju i wyszło że nawet do tej co chodze to prywatnie właśnie idę 22 luty na NFZ to do lekarza mężczyzny nie chce , a dzwoniłam 23 styczeń i wyjdzie że będę u lekarza w 9 tyg i lekarz powiedziała że to nic że tak długo ,bo będzie już wszystko widać lepiej itp. Długo czekać , bo to człowiek nie pewny chciało by sie pochwalić taka wiadomością . Stresujące to dla mnie i partnera ale dajemy radę , poczekamy :) pierwsza ciąża brane fertistim
Ale wiesz, ze to temat o poronieniu?
 
Brzuch Cie moze bolex tak jak w czasie miesiączki. Przy schodzenia z tak niziutkiej bety to w sumie jest spóźniona miesiączka.

Weź paracetamol.

Skocz sobie jutro na betę, jeżeli spada jest ok, jeżeli rośnie to jedź do szpitala
Hej przepraszam ale to znowu ja. Męczę trochę pewnie was . Jak długo trwa poronienie? Bo dalej krwawię a brzuch mi tak boki nawet po tabletkach przeciwbólowych. Czy to normalne jest? Do ginekologa dopiero w poniedziałek .
 
Hej przepraszam ale to znowu ja. Męczę trochę pewnie was . Jak długo trwa poronienie? Bo dalej krwawię a brzuch mi tak boki nawet po tabletkach przeciwbólowych. Czy to normalne jest? Do ginekologa dopiero w poniedziałek .
Nie męczysz. Udaj się na izbę przyjęć to będzie najlepsze wyjście
 
reklama
Do góry