reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża urojona

Powiem Ci że te Bhcg co 2 tyg robione i ujemne .Wstyd już mi iść po raz kolejny i spr .Bo jeśli to byłaby ciąża to 14t ...i co ...beta ujemna ? Sama widzisz jak mi siadło na psychę.Niby wiem....a z tyłu głowy - a może jednak? 🤦
W 14tc nie ma żadnego trzepotania w podbrzuszu. Wymyslasz i wmawiasz sobie.
Ta jednorazowa beta to pewnie był bład w labie, zdarza sie. Skoro wczesniej bylas u gina, to przy takiej becie widziałby pęcherzyk. Nie widział = błąd labu.

Miałas okres od tego czasu 3x. Naprawdę nie ma szans na ciążę.
 
reklama
W 14tc nie ma żadnego trzepotania w podbrzuszu. Wymyslasz i wmawiasz sobie.
Ta jednorazowa beta to pewnie był bład w labie, zdarza sie. Skoro wczesniej bylas u gina, to przy takiej becie widziałby pęcherzyk. Nie widział = błąd labu.

Miałas okres od tego czasu 3x. Naprawdę nie ma szans na ciążę

W 14tc nie ma żadnego trzepotania w podbrzuszu. Wymyslasz i wmawiasz sobie.
Ta jednorazowa beta to pewnie był bład w labie, zdarza sie. Skoro wczesniej bylas u gina, to przy takiej becie widziałby pęcherzyk. Nie widział = błąd labu.

Miałas okres od tego czasu 3x. Naprawdę nie ma szans na ciążę.
Gin też tak powiedział, że błąd bo z takiej wartości w 3 dni nie spadło by <0,10 . I wszystko niby było ok aż pojawiły się te objawy .
Ile ja przeczytałam postów z tego forum ...mega dużo.Chyba jedyne w którym nikt nie miesza z błotem.Ewentualnie napisze twardo co i jak , bo z boku widzi realniej .
Dziękuję 🤗
 
Gin też tak powiedział, że błąd bo z takiej wartości w 3 dni nie spadło by <0,10 . I wszystko niby było ok aż pojawiły się te objawy .
Ile ja przeczytałam postów z tego forum ...mega dużo.Chyba jedyne w którym nikt nie miesza z błotem.Ewentualnie napisze twardo co i jak , bo z boku widzi realniej .
Dziękuję 🤗
Twoje objawy nie są ciązowe.
 
Twoje objawy nie są ciązowe.
Wiesz , jak zaczeły mnie mrowić piersi , robiły się coraz bardziej ucieplone, cięższe , i ten wyciek po 2 kropelki z każdego sutka , mdłości, brzuch się zrobił bardziej taki wzdęty , zmęczenie, ciagła potrzeba dosypiania , apetyt niby jest ale jak co do czego to zjadłam ciut , waga spadła o 5 kg itd ...więc potraktowałam to jako objawy ciąży .
Nie wiem czy ruchy jelit kumulują się akurat nad spojeniem lonowem a pępkiem ...no i poszło lotem błyskawicznym 👉 ciąża.
Wiem że dziewczyny często długo się starają i życzę im samych sukcesów 🙂
Ja już nie chce . Ostatnią ciążę miałam w 2013 i od momentu jak się dowiedziałam , zero jakich kolwiek dolegliwości , stan błogosławiony na maxa.Dlateego teraz fiksuje.
Ale poprawię się.
Dobrej nocy wszystkim 🤗
 
reklama
Hej dziewczyny 🙂 Minął prawie miesiąc od postu . Zadeklarowałam się że napiszę co było lub nie było.Bylam u ginekologa, internisty , badania z krwi porobione, USG jamy brzusznej w normie, ginekologiczne w normie , hormony i markery nowotworowe w normie . Zostało do zrobienia USG piersi , RTG kręgosłupa piersiowego i L-S .Na koniec wisienka na torcie - kolonoskopia.
Lekarz internista idzie w stronę IBS + rehabilitacja kręgosłupa .
Ginekolog nie wyśmiał mnie z tymi bhcg bo powiedział że siła sugestii " ciąży urojonej" nie podlega dyskusji i tylko dodał że powinnam przyjść wcześniej a nie się zamęczać - anioł nie lekarz 🙂.
Więc czuję się już o niebo lepiej .
Życzę wam dziewczyny dużo zdrowia i dziękuję za słowa wsparcia 🙂
Pozdrawiam 🤗
 
Do góry