reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża w depresji

katkax a nie pomyslalas ze ta dziecibojczyni to osoba, która kiedys potrzebowala pomocy i nikt jej nie udzielil,ze kiedys miala problem, prosila i ktos ja zignorowal i przestala prosic. nic nie dzieje sie bez przyczyny....
 
reklama
katkax myślę, że pomyliłaś wątek i nie powinna się już tutaj wypowiadać, bo ja na miejscu Maaliny bym się bardziej zdołowała, a kobieta szukała pomocy na forum, bo mieszka w małej miejscowości i pewnie nie ma możliwości wyrwać się do lekarza psychologa. Zastanów się czasem co piszesz. Morderczyni, dzieciobójczyni, w ogóle nie powinnaś wymieniać takich słów tutaj. To raczej nie na miejscu. Trochę kultury dziewczyno. Tak jak pisały inne dziewczyny ona tu szuka pomocy bo wie, że coś jest nie tak i chce pogadać, usłyszeć dobre słowo, że będzie lepiej, a nie że nie powinna rodzić. Aborcja??????????? Stuknij się w pecynę. To nie ten wątek kochana.
 
katkax myślę, że pomyliłaś wątek i nie powinna się już tutaj wypowiadać, bo ja na miejscu Maaliny bym się bardziej zdołowała, a kobieta szukała pomocy na forum, bo mieszka w małej miejscowości i pewnie nie ma możliwości wyrwać się do lekarza psychologa. Zastanów się czasem co piszesz. Morderczyni, dzieciobójczyni, w ogóle nie powinnaś wymieniać takich słów tutaj. To raczej nie na miejscu. Trochę kultury dziewczyno. Tak jak pisały inne dziewczyny ona tu szuka pomocy bo wie, że coś jest nie tak i chce pogadać, usłyszeć dobre słowo, że będzie lepiej, a nie że nie powinna rodzić. Aborcja??????????? Stuknij się w pecynę. To nie ten wątek kochana.
W 100% zgadzam sie z ta wypowiedzia.
 
sorry ale nie moge czytac takich dyrdymałów :( mod zapewne zaraz zajmie sie takimi trollami ... :wściekła/y:


ja tu trafiłam bo na poczatku ciazy rowniez mialam wiele sprzecznych emocji w sobie bylam na forum dla mlodych mam z krakowa ale po tym jak napisalam o moich watpliwosciach dowiedziałam sie ze : lepiej zebym nie urodziła bo dziecko bedzie miało beznadziejna matke, ze sie nie nadaje, że lepiej żeby go nie było... :szok::szok: kur.wica mnie strzeliła i podziekowałam za takie doradczynie.. .


i znalazłam tu bardzo bliskie mi osoby z którymi jestem od ponad 3 lat i ktore zawsze mnie wspieraja a nie oceniaja.. a nawet jak to dla mojego dobra.. sa dla mnie jak rodzina.. zyje ich zyciem a one moim. zycze ci kochana zebys znalazła tu pokrewna dusze ktora bedzie w stanie ci pomoc :*


jak coś to pisz pewnie za wiele nie pomoge ale zawsze mozesz liczyc na wsparcie :-) :tak:
 
Uszy do góry :) Ja nigdy nie lubiłam dzieci, i zapierałam się,że w życiu nie polubię. Mój synek był wpadką, i miałam takie same obawy jak Ty,szczególnie że też wcześniej leczyłam się na depresję. Jak się urodził,pierwszy tydzień przyzwyczajałam się do niego, bałam się,że go nie pokocham... a potem zakochałam się na zabój :D
 
Takie stare a glupie... czy ja nazwalam ktoras z was dzieciobijczynia ? Podalam tylko przykład do czego prowadzi depresja !!! I w takim przypaku trzeba porozmawiac z psychologiem zeby wlasnie nie dochodziło do takich tragedi ! Alw oczywiście wedlug was to co pisze nie ma prawa sie stac prawda ? Wezcie pod uwagee co napisala malina ze odechciewa jej sie zyc to tez jest normalne ? W takiej depresji moze zrobic krzywde nawet sobie. Wszystkie wyczytalyscie tylko ktytyke ale nie zauwazylyscie ze ja rowniez zycze jej jak najlepiej i mam nadzieje ze poradzi sobie z ta sytuacja. Mnie poprostu zbulwerowaly niektire wypowiedzi. Jedna po porodzie jest szczesliwa a druga nadal nie i wlasnie polowa kobiet ktora nie znalazla wsparcia w rodzinie czy nie skorzystała z pomocy psychologa zrobila cos glupiego ... Tak jak napisalam skoro nie chcesz dziecka to nie zacchódz w ciaze i zrob to dopiero gdy sama zdecydujesz ze to jest ten czas. I nie ma ze ridzina chciala itd bo to twoim obowiązkiem będzie wychowanie dziecka a nie ich.
 
cóż katkax to twoje zdanie i masz do tego prawo, ale nie masz prawa sprawiac przykrosci osobie z depresja ktora na takie slowa jest bardo wrazliwa..

oczywiscie masz rowniez prawo do głupich wypowiedzi jak ta z pw do mnie :

"Jak chcesz to mozesz mnie gleboko w dupe pocalowac !!!! Forum jest po to zeby wyrazac swoje zdanie !!! I te punkty karne sobie w dupe wsadz ! Wnosie mam takie forum na ktorym pokazujecie falszywe twarze bo tak szczerze i tak zadnej nie wspulczujecie !!! Piszecie tak aby pokazac jakie to wy niby zyczliwe nie jestescie a tak naprawde problemy innych macie gleboko w dupie!"

pozdrawiam ironia
:evil:
 
Dziewczyna pisze, zapewne ma nadzieje ze otrzyma wsparcie a tu zamiast tego ataki. Katkax, kazdy jest inny nie kazda kobieta musi sie cieszyc z ciazy a tym bardziej ta ktora od lat cierpi na depresje. Postaw sie na jej miejscu. Jestesmy tu aby sie wspierac a nie oceniac bo zadna z nas nie wie co tak naprawde dziewczyna czuje i jak wyglada jej zycie...
 
Malina mysle ze powinnas (o ile tego nie robisz) skozystac z opieki psychologa. Ciaza jest bardzo ciezkim okresem szczegolnie dla kobiet z depresja. Skoro zdecydowalas sie na dziecko musisz zebrac sie w sobie i sprobowac sobie z tym piradzic.Szkoda ze pozostajesz z tym sama. Po porodzie mozesz zaangarzowac sie z dzieckiem w aktywne zycie nie musisz siedziec w domu w dresach. Wiem ze na wsi jest ciezej ale dla chcacego....:) Zacznij interesowac sie tym co bedziecie mogli robic razem skup sie na pozytywach. Nie obwiniaj sie o swoje uczucia bo masz do nich prawo a jak komus sie nie podobaja to niech spada. Ja tez nie lubie obcych dzieci w przedszkolu ciarki mnie przechodza.Nie zagladam do wozkow, nie wycieram m z uwielbieniem glutow itd.. swoje dzieci kocham bardzo i mam nadzieje ze i u Ciebie tez tak to zadziala. Pamietaj ze nie jestes jedyna kobieta na swiecie w takiej sytuacji i powinnas zawalczyc o swoje dobre samopoczucie.Dlaczego jestes na L 4? Ciaza jest zagrozona czy masz prace ktora na to nie pozwala? Trzymaj sie dzielnie:**
 
reklama
Hey dziewczyny!!!! Nie ma się co spierać! Jak każda zauważyła to jest problem i Malina powinna udać się do lekarza.
Straciłam kolegę przez depresję, w życiu bym nie pomyślała że popełni samobójstwo! I wsparcie najbliższych nic nie dało. tam potrzebne były leki. I czytając jak pisze Malina obawiam się że też będą potrzebne leki. Trzymam Malina za Ciebie kciuki żebyś wyszła z tego cholerstwa jakim jest depresja!
 
Do góry