reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w epoce pandemii...

Ewela1990

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Marzec 2020
Postów
197
Witam.
Czy ( raczej na pewno) ktoras z Was jest w ciąży w całej tej panice związanej z wirusem?
Bo ja zaczynam się obawiać troszkę na serio[emoji17]
Jak to wygląda u Was?
Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
Dzięki za rady. Chyba faktycznie jeszcze poczekam żeby nie biegać za często na te wizyty i niepotrzebnie się narażać. Czuję się dobrze, póki co nie mam żadnych innych objawów. Zresztą pierwsza ciąże miałam idealna, ani razu nie wymiotowałam, pracowałam prawie do końca. Oby było tak też tym razem :)
reklama
Hej dziewczyny, mam do Was takie pytanie od rana jestem w stresie bo okazało się że mój lekarz ginekolog zamknął przychodnie i nie.moge się z nim.skontaktowac, udało mi się jedynie dodzownic do innej poradni gdzie otrzymałam informacje że jedyne na co mogę.liczyc to teleporada. Też macie taki problem???:( Czyli narazie nie ma opcji na badania jakiekolwiek
 
Hej dziewczyny, mam do Was takie pytanie od rana jestem w stresie bo okazało się że mój lekarz ginekolog zamknął przychodnie i nie.moge się z nim.skontaktowac, udało mi się jedynie dodzownic do innej poradni gdzie otrzymałam informacje że jedyne na co mogę.liczyc to teleporada. Też macie taki problem???:( Czyli narazie nie ma opcji na badania jakiekolwiek
A to miałas prywatnego? Mój przyjmuje i prywatnie i w przychodni. Co prawda do przychodni puszczają pojedynczo ale nie wyobrażam sobie abym była bez opieki w ciąży. Badania krwi też miałam zrobiłam normalnie. Bo w tej przychodni mam też laboratorium.
 
Hej dziewczyny, mam do Was takie pytanie od rana jestem w stresie bo okazało się że mój lekarz ginekolog zamknął przychodnie i nie.moge się z nim.skontaktowac, udało mi się jedynie dodzownic do innej poradni gdzie otrzymałam informacje że jedyne na co mogę.liczyc to teleporada. Też macie taki problem???:( Czyli narazie nie ma opcji na badania jakiekolwiek
Na NFZ rzeczywiście porada telefoniczna, natomiast prywatnie byłam dzisiaj na wizycie i kolejna mam zaplanowaną za dwa tygodnie. Na szczęście prowadze ciążę prywatnie i na NFZ.
 
No wlasnie nie mam żadnego kontaktu, jestem tylko po teleporadzie w jakiejś innej przychodni zdrowia gdzie powiedziano mi żeby nie robic żadnych badań z krwi na razie nie wycjodzic z domu i tyle....:/
Mój dr prywatnie mówił, że dzwoni do niego mnóstwo pacjentek w takiej sytuacji jak Ty w ogóle bez kontaktu, choćby telefonicznie...przyjmuje je w miarę możliwości... powiedzial, że on nie wyobraża sobie tak zostawić swoich pacjentek...może uda Ci się znaleźć innego lekarza. W którym tygodniu ciąży jesteś? Podaj może miasto, może ktoś pomoże.
Trzymam kciuki ✊

Koszmar...
 
Mój dr prywatnie mówił, że dzwoni do niego mnóstwo pacjentek w takiej sytuacji jak Ty w ogóle bez kontaktu, choćby telefonicznie...przyjmuje je w miarę możliwości... powiedzial, że on nie wyobraża sobie tak zostawić swoich pacjentek...może uda Ci się znaleźć innego lekarza. W którym tygodniu ciąży jesteś? Podaj może miasto, może ktoś pomoże.
Trzymam kciuki ✊

Koszmar...
No wlasnie kolejna wizytę mam 09.04 nie dostałam żadnej informacji żeby to było odwołane ale tak jak mówię nie mam żadnego kontaktu z lekarzem, nie wiem co będzie później ale pewnie nie lepiej. Dzisiaj rozmawiałam z lekarzem na nfz , jedyny plus jest taki że przepisał mi kontynuacje leków które miałam brać i powiedział że wypisze L4 ale to tyle, USG miałam robione miesiąc temu, jestem w 13 tygodniu ciąży, zaczęłam go właśnie dziś...jestem z Krakowa, lekarz z NFZ chociaż bardzo uprzejmy powiedział coś w stylu żeby obserwować czy brzuch rośnie, jak nie ma krwawień to ok...nie raz kobiety są bez lekarza 2 lub 3 miesiące i że jest ok...ale jakoś mnie to dobiło.
 
reklama
No wlasnie kolejna wizytę mam 09.04 nie dostałam żadnej informacji żeby to było odwołane ale tak jak mówię nie mam żadnego kontaktu z lekarzem, nie wiem co będzie później ale pewnie nie lepiej. Dzisiaj rozmawiałam z lekarzem na nfz , jedyny plus jest taki że przepisał mi kontynuacje leków które miałam brać i powiedział że wypisze L4 ale to tyle, USG miałam robione miesiąc temu, jestem w 13 tygodniu ciąży, zaczęłam go właśnie dziś...jestem z Krakowa, lekarz z NFZ chociaż bardzo uprzejmy powiedział coś w stylu żeby obserwować czy brzuch rośnie, jak nie ma krwawień to ok...nie raz kobiety są bez lekarza 2 lub 3 miesiące i że jest ok...ale jakoś mnie to dobiło.
A prywatny nie ma rejestracji albo strony na FB, w internecie, cokolwiek... słabo, że nie masz z nim kontaktu... współczuję...fakt, że wizyty powinnaś mieć, jeżeli wszystko jest ok, co cztery tygodnie, ale poczucie braku opieki nie jest niczym fajnym...
Poszukaj innego doktora, to początek ciąży, może się uda ✊✊
Fajnie, że na NFZ zapewnił zwolnienie i recepty!
 
Do góry