reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

reklama
Zaszłam w ciążę gdy byłam w 2 liceum. chodziłam do końca czerwca. od wrzesnia miałam indywidualne nauczanie, urodziłam w październiku i po 3 tyg wrociłam do zajęc indywidualnych. W tym roku zdaję mature i idę na studia :) Jak macie pytanka to piszcie!
 
Justynka94. Przede wszystkim GRATULACJE! A o szkołę się nie martw, nauczyciele też ludzie i wiedzą, że to się może każdemu przytrafić. Są oczywiście wyjątki, ale trzeba być dobrej myśli. Radze Ci nie rezygnuj ze szkoły bo potem będzie Ci trudno wejść w rytm. Porozmawiaj z dyrektorką albo pedagogiem szkolnym żeby Ci załatwili nauczanie indywidualne. tzn oni ci nie załatwią ale powiedzą jak to zrobić. A jak będziesz miała jakieś pytania to pisz do mnie. przeszłam przez to wszytko wiem co i jak załatwiać:) Ja do 6 miesiąca chodziłam do szkoły i ciąża prawie w ogóle nie była zauważalna oczywiście wszyscy wiedzieli, ale przemykałam szybko przez korytarze żeby nie widzieć ich wzroku. potem chodziłam jeszcze we wrześniu, w październiku rodziłam a pod koniec października byłam już w szkole. Ważne jest to żeby teraz twoja mama Ci pomogła w opiece nad dzieckiem gdy będziesz w szkole. Na pewno dasz rade!
 
Jak tak cicho to tez sie dolacze do rozmowy:). Co tam kobitki slychac ciekawego od niedawna jestem na forum ale jakos ciezko mi sie zadomowic chetnie z wami popisze:). Pozdrawiam serdecznie
 
Asieńka kochana jestes tak dawno cie nie było...- ja Cie pamietam oczywiście... tez ostatnio mialm przerwe w forum ale powracam...;-)
witam wszystkie nowe mamusie z którymi nie miałm okazji sie poznać;-p
 
No nie wierze :p czyżby zlot starych (młodych) formuowiczek :D jacie super !! :)

Asienka jak się ciesze ze się odezwałas Olenka juz jest taka duza praktycznie rodziłyśmy w tym samym czasie Ty o kilka dni prędzej :p jak się niunia chowa?? ma już ząbki ?? grzeczna ?? i napisz co u Ciebie słychowac :) ?

Aida- Kulciem Twoj synuś już ma 11 miesięcy :O:O Boze jak to zleciało zaniedługo roczek :)
Chodzi już Oskarek ?? tzn czy stawia swoje pierwsze kroczki ?? :) a tak ogólnie co u Ciebie ?? :)

Mam nadzieje ze mnie pamiętacie hehe :p trochuuu czasu mineło od ostatniego mojego posta :/

Witam nowe mamusie !! :) aaaa i te przyszle :) !! hehe

pozdrowionka ;)
 
reklama
Hejo :D
To i ja się odezwę!:D
co za zbieg okoliczności!
Jak Wam się maluchy chowają?
Jak Wy się czujecie i sobie radzicie ?
Mam nadzieję że świetnie ( jak my :D) i że nowym mamuśkom też się wszystko super ułoży!!

Asieńka a Twoja Córcia jest prześliczna ! Buziaki dla niej i mocne uściski!!
 
Do góry