reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

justyś1

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Listopad 2009
Postów
17
Miasto
Kraków
Ja mam 16 lat i jestem w ciąży. Chodzę do 1 klasy liceum. Dzisiaj byłam z mamą u pani dyrektor i do szkoły mogę chodzić do końca roku szkolnego, jeśli wszystko z ciążą będzie ok.

Boję się jednak reakcji kolegów?:zawstydzona/y:

Czy są tu dziewczyny, które mają podobny problem?
 
reklama
justyś1 ja zaszlam w pierwszej klasie a urodzilam w drugiej cala klasa iwedziala juz w pierwszej nikt mi prosto w oczy nie powiedzial nic aczkolwiek nie wierze zeby ktos sobie cos nie powiedzial ale mi to osobiscie latalo dziewczyny z ktorymi sie trzymam zaaregowaly normalnie i ogolnie jesli chodzi o nie to nie ma roznicymiedzy przed a po.
 
Ja mam podobnie choć ja teraz uczę się zaocznie, ale z tego co wiem że gdy chodziłam do normalnego liceum wiele dziewczyn w moim wieku bądź o rok starsze zachodziły w ciąże, i z tego co mi opowiadały to nikt się tym za bardzo nie przejmował, oczywiście na początku było wielkie "bum" ale po tygodniu to wszystko mijało.
Ja mam teraz 18 lat i o mojej ciąży nikt nie wie (prócz oczywiście rodziny i chłopaka), i nie dowie się dopóki sam nie zobaczy;p
Ale mówię Ci, widzę że jesteś z krakowa więc będzie dobrze;) i nie przejmuj się;)
 
cześć dziewczyny no ja mam już 22 lata ,a pisze tutaj bo podziwiam was jako tak młode mamy, wiele dziewczyn szuka innego rozwiązania bo ciąże naywają problemem i potępiam tylko takie młode dziewczęta, które pozbywają sie dzieci , ja poroniłam choć bardzo chciałam dziecka dlatego chce wam powiedzieć że dacie rade i, żebyście sie cieszyły mimo młodego wieku bo nie każdej kobiecie jest dane donosić i urodzić maluszka dziecko to dar od Boga pamiętajcie o tym,Trzymam kciuki za wasze fasolki i życze wszystkiego dobrego;-)
 
Ja słyszałam, że jak dyrektor szkoły dowiaduje się, że jakaś uczennica jest w ciąży, to ją wyrzucają. Moja sytuacja jest pokręcona, gdyż mam 20 lat i chodzę do dziennego LO. W mojej szkole ciąże są na porządku dziennym. Wszyscy wiedzą o mojej ciąży i wyczekują tylko na to aż dzidziuś zacznie kopać i będą mogli poczuć :)
pozdrawiam Was wszystkie niepełnoletnie mamusie, dbajcie dobrze o dzidziusia, bo nie każda dba... :(
 
Dzisiaj powiedziałam o ciąży koleżanką z klasy, ku mojemu zaskoczeniu zareagowały normalnie.
 
Ostatnia edycja:
Ja też zaszłam w ciążę w liceum. I takie później ploty o mnie chodziły, że to tragedia jakaś. Ale zawsze znajdzie, się ktoś kto nie ma nic do powiedzenia a mówi:)
 
Ja chodzę do 3 klasy. W klasie zareagowali dziwnie, szczególnie chłopacy. Za to inni w szkole się patrzą na mnie jak na odludka :wściekła/y:. Ale przyzwyczaiłam się :tak:
 
Dzisiaj powiedziałam o ciąży koleżanką z klasy, ku mojemu zaskoczeniu zareagowały normalnie.

To wy macie normalne kolezanki moja kolezanka z byłej klasy była w ciazy i drektorka ją wyrzuciła ze szkoły i pewnego dnia przyszła do szkoł i przypieła sie łańcuchami do kaloryfera szkolnego i powiedziałe ze bez telewizji nie wjdzie ze szkoły i przyjęcia spowrotem to szkoły była w wiadomościach regionalnych wrocławskich i w gazecie brawo!!! Masakra i tak jej nie przyjeli do szkoły
 
reklama
Malwina to dziwne bo nie miala tak naprawse prawa szkola jest w obowiazku zapewnic dziewczynie w ciazy dobre warunki.

Ja nie mam jakis zly wspomniej jak bylam w ciazy ze szkola moze nie zuwazalam ale w szkole to jaka wielka nowowsc tez nie byla.
 
Do góry