reklama

ciąża w łóżku

Temat na forum 'Poronienia' rozpoczęty przez Jadwiga orłowska, 3 Czerwiec 2016.

1. Jadwiga orłowska

Jadwiga orłowska Fanka BB :)

Czy są panie, które muszą leżeć? Ja leżałam 2 ciążę teraz jestem w trzeciej

2. hope :)

hope :) Fanka BB :)

dołączam się :) Jestem w pierwszej ciąży i leżę już 11 tygodniu. Do 37 tygodnia zostały mi 4 tygodnie. Ale nie wiem czy uda Nam się wytrwac z maleństwem do tego czasu.

3. reklama
  4. Jadwiga orłowska

W domu, czy w szpitalu na kroplówkach? Ja bez szpitala na pewno bym nie dała rady. Nawet z kroplówkami miałam lekkie skurcze,a wystarczyło w nocy zgiąć rękę i zaczynały się bóle. Często sama się budziłam i regulowałam kroplówki w zależności od bóli.

5. hope :)

hope :) Fanka BB :)

Jestem w domu. Mam krótką szyjke i bardzo częste twardnienia brzucha. Cały czas leżę, wstaje tylko do WC i na wizyty. A w którym tygodniu ciąży jesteś? Powodem leżenia są częste skurcze?

6. Tibix

Tibix Zaciekawiona BB

Dziewczyny czas na leżąco szybko minie, relaksujcie sie, czytajcie książki, oglądajcie seriale, ja przeleżałam od października do końca stycznia, było ciezko, duzo stresu - a teraz juz brak czasu na cokolwiek ;) bedzue dobrze ;)

7. Jadwiga orłowska

Pierwszą ciążę przeleżałam prawie całą w szpitalu, miałam cały czas twardy brzuch. W drugiej było lepiej bo dopiero od 22 tyg i tylko co jakiś czas. Teraz jestem w 14 tyg i dwa razy plamiłam, co mi się wcześniej nie zdarzało. Poleżałam kilka dni, brzuch przestał boleć. Muszę jeszcze trochę popracować. Ale za miesiąc biorę wolne, bo boję się, że znowu będę musiała leżeć, a przecież muszę wszystko za w czasu przygotować. U mnie problem w tym, że mam przegrodę w macicy i dzieci mają mało miejsca, a ja sama jestem drobną kobietą. Uciskają na szyjkę i prowokują poród.

Poleć forum