reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

    A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Ciąża w młodym wieku

DarkAsterR

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Maj 2018
Postów
1 432
Rozwiązania
2
Tak naprawdę to wszystko jest bardzo indywidualne i myślę, że to należy podkreślić. Wszystko zależy od naszej osobowości i naszego własnego podejścia. Nie da się przewidzieć jak będzie u konkretnej osoby, bo każdy przeżywa to wszystko na swój sposób.
Święta racja.
Ale zle byśmy się młodszej koleżance przysłużyły, gdybyśmy wszystkie stwierdziły, ze od tej pory wszystko bedzie dobrze. Oby było, nikt inaczej nie życzy. Ale jeśli nie jest to tez jest to normalne i należy to zaakceptować.
 
reklama

Milmo

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Kwiecień 2019
Postów
862
Rozwiązania
0
Święta racja.
Ale zle byśmy się młodszej koleżance przysłużyły, gdybyśmy wszystkie stwierdziły, ze od tej pory wszystko bedzie dobrze. Oby było, nikt inaczej nie życzy. Ale jeśli nie jest to tez jest to normalne i należy to zaakceptować.
Wiesz, dla jednych jakieś ciążowe dolegliwości bólowe na przykład są trudne do zniesienia i tak było dla mnie. A są osoby o większej odporności, dla których to wszystko co dla mnie jest koszmarne będzie całkiem znośne. Myślę, że dla mnie na przykład kolki dziecka też będą ciężkim czasem, a znam osoby, których dzieci miały kolki a one spokojnie to zniosły. Także moim zdaniem, wszystko zależy od nas samych i tego jak my do tego podejdziemy i jakie po prostu jesteśmy. :) Jasne, że warto wiedzieć co może się dziać i zgadzam się z tym, że nie powinien być wszędzie taki lukrowany obraz ciąży. Mi wszyscy mówili, że ciąża to taki piękny okres, a kiedy miałam takie stany, że leżałam i wyłam bez powodu przez kilka tygodni, to myślałam, że tylko że mną jest coś ze mną nie tak. Dopiero położna mi powiedziała, że to jest bardzo częste. Warto wiedzieć, ale nie ma się co nastawiać :)
 

Jaasna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Lipiec 2018
Postów
962
Rozwiązania
0
Wg mnie temat ciąży w tak młodym wieku jest trudnym tematem, gdzie w ocenie górę bierze racjonalna strona sytuacji.
Czytając pytanie dziewczyny z emotką serca doszłam do wniosku, że nie jest przerażona czy zagubiona, a raczej szczęśliwa z tego powodu (bym się nie zdziwiła, gdyby napisała, że ciąża planowana) i oczekuje porad, co do wychowania dziecka, karmienia, pielęgnacji itp. No i chyba tak jest skoro napisała, że rodzice zostali rodzicami też w takim wieku, więc prawnie ta rodzina pewnie ma wszystko obcykane ;)
Tu i tak kobiety dojrzałe mają dużo taktu, środowisko nastolatków jest dużo bardziej krytyczne i prześmiewcze.
 
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Agrafka179 Przyszłe mamy 4
Ejdity Potrzebuję porady 9
U Potrzebuję porady 14
S Ciąża, poród, połóg 5

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry