reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w pierwszym cyklu po poronieniu

Sylwia9006

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Listopad 2023
Postów
21
Cześć dziewczyny, 3 kwietnia poroniłam, miałam podane tabletki i zabieg zakończył się łyżeczkowaniem.
Nie dostałam jeszcze okresu. 7 maja ginekolog stwierdził na badaniu że owulacja była ( bez wskazania konkretnego czasu) i okres powinien się pojawić na dniach. Od 1 maja współżyliśmy z mężem, dziś zrobiłam beta hcg i wyszło 1,57.
Czy możliwe że badanie jeszcze nic nie wykazało bo jest za wcześnie ?
 
reklama
Cześć dziewczyny, 3 kwietnia poroniłam, miałam podane tabletki i zabieg zakończył się łyżeczkowaniem.
Nie dostałam jeszcze okresu. 7 maja ginekolog stwierdził na badaniu że owulacja była ( bez wskazania konkretnego czasu) i okres powinien się pojawić na dniach. Od 1 maja współżyliśmy z mężem, dziś zrobiłam beta hcg i wyszło 1,57.
Czy możliwe że badanie jeszcze nic nie wykazało bo jest za wcześnie ?
Fakt, ze ta beta jest tak dokładna może cos znaczyc, ale najlepiej jak powtórzysz bete za kilka dni.
 
To już moje drugie poronienie. Lekarz zalecił zastrzyki Clexane od pozytywnego testu, boje się kolejnej powtórki dlatego chciałabym jak najwcześniej dowiedzieć się o ewentualnej ciąży
 
Ciąża.jest od bety powyżej 5, więc możesz powtórzyć za 96h, jeżeli będzie rosnąc, to powinno do tego czasu przebic 5.
 
Ciąża.jest od bety powyżej 5, więc możesz powtórzyć za 96h, jeżeli będzie rosnąc, to powinno do tego czasu przebic 5.
Po pierwszym poronieniu okres przyszedł po 3 tygodniach, ale poroniłam w domu. Teraz pojechałam do szpitala i konieczny był zabieg. Aktualnie pobolewa mnie brzuch, ale nie mam żadnego krwawienia ani plamienia. Myślałam ze beta rozwieje trochę wątpliwości ….
 
Po pierwszym poronieniu okres przyszedł po 3 tygodniach, ale poroniłam w domu. Teraz pojechałam do szpitala i konieczny był zabieg. Aktualnie pobolewa mnie brzuch, ale nie mam żadnego krwawienia ani plamienia. Myślałam ze beta rozwieje trochę wątpliwości ….
Mi po łyżeczkowaniu beta spadała 6tyg
 
A czy po łyżeczkowaniu sprawdzałaś betę? Ja też miałam zabieg i jakoś tydzień po nim sprawdzałam betę i spadła do <0.1
Też długo nie miałam okresu. Po pierwszej owulce (niechcący) zaszłam (bo nie wiedziałam kiedy owu) i była to ciąża biochemiczna , lekarz powiedział , że organizm nie doszedł do siebie po zabiegu. Od tamtej pory minął ponad rok i nie udało mi się zajść , choć wszystkie badania mam super
 
A czy po łyżeczkowaniu sprawdzałaś betę? Ja też miałam zabieg i jakoś tydzień po nim sprawdzałam betę i spadła do <0.1
Też długo nie miałam okresu. Po pierwszej owulce (niechcący) zaszłam (bo nie wiedziałam kiedy owu) i była to ciąża biochemiczna , lekarz powiedział , że organizm nie doszedł do siebie po zabiegu. Od tamtej pory minął ponad rok i nie udało mi się zajść , choć wszystkie badania mam super
Może mąż musi zrobić badania?
Przyjmujesz jakieś suplementy?
Ja miałam łyżeczkowanie 2023 marzec a 2024 marzec urodziłam córkę :)
Trzymam mocno za Ciebie kciuki wiem co to za ból :(
 
Może mąż musi zrobić badania?
Przyjmujesz jakieś suplementy?
Ja miałam łyżeczkowanie 2023 marzec a 2024 marzec urodziłam córkę :)
Trzymam mocno za Ciebie kciuki wiem co to za ból :(
No właśnie w czwartek wybieramy się na badanie nasienia. Ja biorę ovarin, witaminę D i omegamed Optima start , ale to już końcówka, jak skończy mi się opakowanie to przechodzę na pregna start. Mąż nie bierze nic... Ogólnie mamy już 2 dzieci , więc nie wiem skąd teraz problemy....
 
reklama
No właśnie w czwartek wybieramy się na badanie nasienia. Ja biorę ovarin, witaminę D i omegamed Optima start , ale to już końcówka, jak skończy mi się opakowanie to przechodzę na pregna start. Mąż nie bierze nic... Ogólnie mamy już 2 dzieci , więc nie wiem skąd teraz problemy....
Czasem psychika tak działa ☹️ ja cały czas brałam pregna plus
 
Do góry