reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy si臋 o 14:00 z fizjoterapeut膮, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawd藕 najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagra艅 ze specjalistami!

Tych rozm贸w nie mo偶esz przegapi膰. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzie膰.

Wiadomo艣ci, rozmowy, wsparcie Do艂膮cz.

reklama

Ci膮偶a w Szwecji

aspen11

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
28 Listopad 2019
Post贸w
128
Rozwi膮zania
0
No widzisz super 馃槉 Wynajmujecie z pierwszej r臋ki czy z drugiej? u nas jest masakra jesli chodzi o wynajem z pierwszej r臋ki, w kolejce w spoldzelni trzeba czekac kilka dobrych lat. Ale zawsze mozna wynaj膮膰 od kogos prywatnie. My tylko tak wynajmowalismy przez kilka lat bo nie bylo innej szansy 馃檨

reklama
Do艂膮czy艂(a)
29 Luty 2020
Post贸w
7
Rozwi膮zania
0
Dziewczyny jednak zdecydowali艣my si臋 na powr贸t do Polski! W sensie por贸d tutaj i mieszkanie. W obecnej sytuacji mo偶liwe ze zamkn膮 firm臋 mojego m臋偶czyzny a z mieszkaniami z pierwszej r臋ki jest jeszcze gorzej ni膮 wcze艣niej. Ale my艣le ze to dobry pomys艂 z powrotem do Polski. Od razu czuje si臋 pewniej 鈽

taisiya

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
15 Grudzie艅 2019
Post贸w
373
Rozwi膮zania
0
Dziewczyny jednak zdecydowali艣my si臋 na powr贸t do Polski! W sensie por贸d tutaj i mieszkanie. W obecnej sytuacji mo偶liwe ze zamkn膮 firm臋 mojego m臋偶czyzny a z mieszkaniami z pierwszej r臋ki jest jeszcze gorzej ni膮 wcze艣niej. Ale my艣le ze to dobry pomys艂 z powrotem do Polski. Od razu czuje si臋 pewniej
We藕 pod uwag臋, 偶e czeka was kwarantanna 2tyg jak teraz wr贸cicie i wszystkich domownik贸w, kt贸rzy b臋d膮 w waszym domu.

taisiya

Do艂膮czy艂(a)
15 Grudzie艅 2019
Post贸w
373
Rozwi膮zania
0
Ja ju偶 jestem w Polsce od kilku tygodni. Wiemy jaka jest sytuacja.
Wydaje mi si臋 偶e Szwecja w tym momencie mo偶e byc zagro偶eniem dla ci臋偶arnej, pa艅stwo nie chroni obywateli jak w innych krajach, a nie wiadomo jak we wczesnej ci膮偶y zachowuje si臋 wirus

aspen11

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
28 Listopad 2019
Post贸w
128
Rozwi膮zania
0
Wydaje mi si臋 偶e Szwecja w tym momencie mo偶e byc zagro偶eniem dla ci臋偶arnej, pa艅stwo nie chroni obywateli jak w innych krajach, a nie wiadomo jak we wczesnej ci膮偶y zachowuje si臋 wirus
Mieszkasz w Szwecji i wiesz czy tylko ci sie wydaje i tak sobie gadasz?
Nie wiem czy jest taka super opieka w Polsce patrz膮c na to jak odwolywane sa wizyty i zostawienie pacjenta samego sobie. Duzo kobiet w ciazy w Polsce ma problemy bo nie mog膮 zrobic usg, badan, a wizyty odwo艂uj膮. O takim polskim chronieniu obywateli piszesz?

taisiya

Do艂膮czy艂(a)
15 Grudzie艅 2019
Post贸w
373
Rozwi膮zania
0
Mieszkasz w Szwecji i wiesz czy tylko ci sie wydaje i tak sobie gadasz?
Nie wiem czy jest taka super opieka w Polsce patrz膮c na to jak odwolywane sa wizyty i zostawienie pacjenta samego sobie. Duzo kobiet w ciazy w Polsce ma problemy bo nie mog膮 zrobic usg, badan, a wizyty odwo艂uj膮. O takim polskim chronieniu obywateli piszesz?
O tym, 偶e trzeba siedzie膰 w domu, wszystko opr贸cz spo偶ywki, aptek i drogerii zamkni臋te, pr贸buj膮 ograniczy膰 kontakt mi臋dzy lud藕mi jak w ka偶dym innym kraju chyba tylko w Szwecji nic z tego wirusa sobie nie robi膮. Je艣li o system opieki chodzi to nie mam wiedzy w tym temacie, wiec o tym nie mowie

aspen11

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
28 Listopad 2019
Post贸w
128
Rozwi膮zania
0
O tym, 偶e trzeba siedzie膰 w domu, wszystko opr贸cz spo偶ywki, aptek i drogerii zamkni臋te, pr贸buj膮 ograniczy膰 kontakt mi臋dzy lud藕mi jak w ka偶dym innym kraju chyba tylko w Szwecji nic z tego wirusa sobie nie robi膮. Je艣li o system opieki chodzi to nie mam wiedzy w tym temacie, wiec o tym nie mowie
Widac ze nie wiesz nic o tym jak Szwecja reaguje na wirusa, jedynie to co wymysla i powiedza polskie media. Szwecja tez wprowadza ograniczenia ale nie tak restrykcyjne jak w Polsce. kazdy kraj reaguje na swoj sposob, to ze Szwecja nie zamknela wszystkiego to nie znaczy ze mysli zle. W Polsce pozamykali wszystko a liczba chorych i tak rosnie. Kto wie co bedzie jak wszystko znow pootwieraja. To ktory kraj robi lepiej okaze sie za kilka miesiecy.

taisiya

Do艂膮czy艂(a)
15 Grudzie艅 2019
Post贸w
373
Rozwi膮zania
0
Widac ze nie wiesz nic o tym jak Szwecja reaguje na wirusa, jedynie to co wymysla i powiedza polskie media. Szwecja tez wprowadza ograniczenia ale nie tak restrykcyjne jak w Polsce. kazdy kraj reaguje na swoj sposob, to ze Szwecja nie zamknela wszystkiego to nie znaczy ze mysli zle. W Polsce pozamykali wszystko a liczba chorych i tak rosnie. Kto wie co bedzie jak wszystko znow pootwieraja. To ktory kraj robi lepiej okaze sie za kilka miesiecy.
A nie m贸w 偶e nic nie wiem, bo siedzibe naszej firmy mamy w Sztokholmie ciekawe tylko czemu ty艂u Polak贸w wraca do kraju zamiast siedzie膰 w Szwecji? :) ale Tak jak m贸wisz, zobaczymy kt贸ra strategia jest lepsza.

reklama

aspen11

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
28 Listopad 2019
Post贸w
128
Rozwi膮zania
0
A nie m贸w 偶e nic nie wiem, bo siedzibe naszej firmy mamy w Sztokholmie ciekawe tylko czemu ty艂u Polak贸w wraca do kraju zamiast siedzie膰 w Szwecji? :) ale Tak jak m贸wisz, zobaczymy kt贸ra strategia jest lepsza.
I co m贸wi膮 szwedzi z twojej sztokholmskiej siedziby? tutaj najbardziej panikuja polacy bo szwedzi w wiekszosc maj膮 zaufanie do rzadu i jego dzialan. Wiesz kto ucieka ze Szwecji do Polski? sezonowi pracownicy albo tacy ktorzy nie maja dobrych podstaw do zycia w Szwecji. Zaden Polak ktory ma dobra prace, mieszkanie/ dom i rodzine tu, nie ucieka do Polski. Uciekaja tylko ci ktorzy dali sie poniesc polskiej propagandzie i straszeniu.

Do g贸ry