reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w trakcie karmienia piersią

Babyboomka

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Czerwiec 2019
Postów
139
Czesc, mam juz 1 dzieciatko, córka juz ponad rok ale pije czesto mimo innych posilkow. Karmie ją piersia i zaczelismy sie starac o drugiego malucha, komu się udało w trakcie karmienia? Biorę witaminy dla karmiacych i zobaczymy, za ok 10 dni powinna przyjsc miesiaczka. Mam wrazenie ze owulacja byla.
 
reklama
Czesc, mam juz 1 dzieciatko, córka juz ponad rok ale pije czesto mimo innych posilkow. Karmie ją piersia i zaczelismy sie starac o drugiego malucha, komu się udało w trakcie karmienia? Biorę witaminy dla karmiacych i zobaczymy, za ok 10 dni powinna przyjsc miesiaczka. Mam wrazenie ze owulacja byla.
Ja zaszłam w ciążę, kiedy pierwsze dziecko było kp. Miało wtedy 11 miesięcy. Kilka dni przed pierwszymi urodzinami.wykinalam test. Niestety ok 7-8 tyg pokarm mi zanikł, chciałam karmić na sucho, ale ból był za duży. U sumie miesiączka wróciła ok 8 miesiąca po porodzie. Udało nam się przy pierwszym podejściu 🙂
 
Czesc, mam juz 1 dzieciatko, córka juz ponad rok ale pije czesto mimo innych posilkow. Karmie ją piersia i zaczelismy sie starac o drugiego malucha, komu się udało w trakcie karmienia? Biorę witaminy dla karmiacych i zobaczymy, za ok 10 dni powinna przyjsc miesiaczka. Mam wrazenie ze owulacja byla.
Mi się udało zajść w ciążę karmiąc piersią. Synek miał wówczas 8 miesięcy i jadł z piersi po 10x na dobę (pierwszą miesiączkę po porodzie dostałam jak synek miał 7 miesięcy i 1 tydzień i od razu w kolejnym cyklu się udało). Po zajściu w ciążę synek zaczął z piersi jeść coraz mniej i po 2-3 miesiącach odstawił się całkowicie i przeszliśmy na mm. W tej chwili jestem w 28 tygodniu i poród zbliża się wielkimi krokami :)
 
Babyboomka trzymam kciuki żeby się udało. :) zaszłam trzy razy w ciąże karmiąc piersią bez żadnego problemu :)
 
Babyboomka trzymam kciuki żeby się udało. :) zaszłam trzy razy w ciąże karmiąc piersią bez żadnego problemu :)
Wow, cudownie, gratulacje :-) moje marzenie, ja mam ponad 35 lat, mam nadzieję, ze jeszcze sie uda :-) okres dostalam 5 msc po porodzie, dziecko prawie wisi na piersi, w nocy co kilka godzin tez pije. Z pierwszym latwo nie bylo, ze zajsc w ciaze.
 
Babyboomka moje to tez cycocholiki były , karmiłam bardzo często rowniez w nocy a i tak się udało :) powodzenia:)
 
Dzisiaj mam rożowe plamienia przed okresem. Kupilam sobie test i jutro testuję. Zwykle mialam brazowe plamienia ze skrzepami a tu rozowe.. pewnie sobie wkrecam ciaze, to bylby ewenement. Bo poprzednia ciaza ivf po 6 latach ciezkich latach
 
Dzisiaj mam rożowe plamienia przed okresem. Kupilam sobie test i jutro testuję. Zwykle mialam brazowe plamienia ze skrzepami a tu rozowe.. pewnie sobie wkrecam ciaze, to bylby ewenement. Bo poprzednia ciaza ivf po 6 latach ciezkich latach
I jak? Udało się?
Mój ma zaraz roczek, a ja jestem w 7 tygodniu ciąży 🙂 pierworodny karmiony piersią. Nadal próbujemy się karmić, chociaż mleka już prawie nie mam.
 
reklama
Niestety nie, okres pojawił się w dzień testowania, ale będziemy probować, moze na monitorowanie cyklu się zapiszę. Kiedyś mialam juz niskie AMH, ciekawe czy mam w ogole owulację przy karmieniu... Gratuluję, nam pewnie tez się uda :-) zapisana jestem do lekarza, wiec machina ruszyla, nie mogę się doczekac wizyty, z tym, ze bede juz po ew. owulacji wedlug kalendarza
 
reklama
Do góry