reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w tych czasach...

Wiadomo, że jest to magia słowa pisanego - ale dla mnie wszystkie Twoje wypowiedzi są w tonie, że osoby które nie mają oddzielnych pokoi dla dziecka/dzieci nie powinny ich posiadać 🤷‍♀️

Rozumiem, że to są Twoje doświadczenia - ale Twoja grupa znajomych to raczej dość wąskie grono do badań na całą Polskę



Przecież oczywistym jest że nikt nie uprawia seksu, a dzieci sadza wtedy na kanapie z chipsami. Ale dla mnie argument, że koleżanka przyłapała rodziców i to wina małego metrażu jest totalnie bez sensu, bo przypłać rodziców może i dziecko które ma tych pokoi 30
Nie pisałam o przyłapaniu przez dzieci, to się może zdarzyć każdemu i nawet w pałacu.
A co do tej oczywistości to niestety...nie dla każdego pewne sprawy są oczywiste.
 
reklama
Bitym poniżanym samotnym czy nieszczęśliwym można być i w pałacu i w kawalerce, to nie wynika z posiadanych metrów

Oczywiście, że tak, tylko wiesz problem jest taki że jak jest mały metraż to często już taka rodzina jest na cenzurowanym. A płace rzadko kiedy kto sprawdza - bo skoro jest hajs to musi być dobrze. Dlatego np. ja uważam że powinno się lepiej sprawdzać warunki życia dziecka jeszcze przed porodem. I nie tylko właśnie pod względem metrażu - ale też przygotowania i zaangażowania rodziców itd. Tak żeby dzieci miały dobrze - gdziekolwiek by nie były

No i tak naprawdę Ty rozpoczęłaś tę dyskusję o metrażu. Temat był o wojnie, a zeszło na konsumpcjonizm tak naprawdę
 
Oczywiście, że tak, tylko wiesz problem jest taki że jak jest mały metraż to często już taka rodzina jest na cenzurowanym. A płace rzadko kiedy kto sprawdza - bo skoro jest hajs to musi być dobrze. Dlatego np. ja uważam że powinno się lepiej sprawdzać warunki życia dziecka jeszcze przed porodem. I nie tylko właśnie pod względem metrażu - ale też przygotowania i zaangażowania rodziców itd. Tak żeby dzieci miały dobrze - gdziekolwiek by nie były

No i tak naprawdę Ty rozpoczęłaś tę dyskusję o metrażu. Temat był o wojnie, a zeszło na konsumpcjonizm tak naprawdę
Oj już nie szukaj winnych, jakbys nie chciała to byś się w nią nie wdawała, proste :)
 
Do góry