reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w tym samym cyklu co poronienie czy jest możliwa?

Hej .
Ja jestem przykładem,że jest to możliwe. Miesiączka 30 czerwiec. Po 20 lipca okropny ból piersi, chociaż nigdy nie miałam w moim PMS bólu piersi. Coś mnie tknęło i zrobilam test 26 czerwca. 2 kreski. Niestety 27 wieczorem zaczęłam plamić a 28 już wodospad krwi ze skrzepami. Ból piersi ustał, zmalały. Podejrzewam , ze była to ciąża biochemiczna. :(
Następną miesiączkę miałam mieć okolo tydzień temu, +- 25 sierpnia ale nie przyszła. Do tego nagła bezsennosc, znów ból piersi. Zrobiłam wczoraj test i taaadaaaam! 2 krechy, ciąża .
Podejrzewam, że nie jest to ta poprzednia a nowa, bo o ile zdarzają się plamienia w ciąży, to to na pewno nie było plamienie, tylko masywne, 7 dniowe krwawienie. Nawet, gdyby to były hormony jeszcze z poprzedniej ciąży, to test nie pokazał by ciąży 3+ ze względu na spadający poziom hcg, który 5 tyg po poronieniu powinien być zerowy lub minimalny. Na pewno nie 3+.
 

Załączniki

  • 20220831_061956.jpg
    20220831_061956.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 33
reklama
Do góry