reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża w UK,,,, MAJ 2013

hej, eee ja jeszcze nie rodze..;/ mniej pisze bo moja mama przyjechała i mam mało czasu na pisanie. Moja mamuska zafascynowana anglia dzisiaj się z nią tak ochodziłam ze mi nogi do dupy wchodzą hehe, a mimo tego nic się nie dzieje, żadnej akcji związanej z porodem. Małej jest wygodnie tam. Szkoda bo moja mama już 8 wyjeżdża i chciała by jeszcze zobaczyć mała. Tak bardzo bała się lotu samolotem, bo leciała pierwszy raz ale poznała na lotnisku jakąś babe i razem się trzymały i nawet jej się spodobał taki lot hehe ;) Dobrze ze ma już ten pierwszy raz za sobą.

Co do imienia ja też daje polskie NIKOLA bo nie mam zamiaru mieszkać w anglii na zawsze. Myślałam nawet żeby wrócić do pl zaraz po porodzie zaraz po tym jak mała dostanie paszport. Mi się tu nie podoba i nie jestem tu szczęśliwa. Czuje ze tracę życie tu...

a imię Wiktor jest bardzo i to bardzo ładne ;))))
 
reklama
Zabenia możliwe, że maluch ma bunt. Pamiętam jak moja siostra robiła takie akcje - koszmar. Mam nadzieję, że szybko znajdzie się u Ciebie rozwiązanie. U mojej siostry rozwiązaniem 3 dniowego płaczu była guma.. o którą wołała PAJSO.. i domyśl się, o co dziecku chodzi. :no:

Eklerkaa
Ja nadal trzymam kciuki by Nikola poznała się z babcią jeszcze w tym miesiącu. :tak: Odnośnie tego, że nie jesteś szczęśliwa w Anglii.. powiem Ci, że też zaczęłam tęsknić za Polską.. szkoda, że sytuacja w kraju nie pozwala rozwinąć tam skrzydeł tak szybko, jakby tego młodzi chcieli (by stabilizacja nie trwała 10lat). Ja do Polski żyć nie wrócę.. jestem w o tyle dobrej sytuacji że moi rodzice i siostry też chcą tutaj zostać.

Ale się ten mały w brzuchu układa dziwnie. :baffled: Mam wrażenie, że jednak mu tam niewygodnie. Aż bolą mnie Jego pozycje. Jeszcze troszkę... :-D Ale bym się śmiała, jakby wyszła ze mnie jednak dziewczynka. Nie wiem, skąd mi to do głowy przyszło :-D
 
też nie jestem w Anglii jakaś super szczęśliwa ale wiem że w Polsce w ogóle bym nie była. Chce uderzyć gdzieś dalej w świat gdzie nie ma aż tylu Polaków, nie ma wyrobionej opinii o naszym narodzie, ludzie są mili i życzliwi i można endżojować się życiem. Do PL powrócę w ostateczności jak mi życie nakopie do tyłka i będę musiała prosić bliskich o pomoc, ale do tej pory chce wykorzystać wszystkie opcje za granicą, bo niestety smutna prawda PL jest 10 lat za murzynami i szybko się to nie poprawi przy takich politykach i takim charakterze narodowym :(
 
Hej,
Juz mu minelo. Caly dzien sie tulil, byl na rekach. Jakby potrzebowal wiecej pieszczoch a przeciez caly czas go tule i tak, bo to przylepka. Chcial non stop to dostal :D Biedny. Gorszy dzien mial albo zabki mu ida.

No ja tez szczesliwa nie bylam, teraz mam dziecie to jestem i wszystko nabralo sensu. Niestety juz do pl nie wroce, maz by sie tam nie odnalazl. Ale tesknota za rodzina jest okropna.
Ja znow glupi sen mialam. Ze urodzilam, krocze wcale nie bolalo. Tylko bobo bylo brzydkie i tak mnie pogryzlo po sutkach ze krew leciala a mleko az bylo rozowe. A i urodzilo sie z jednym zebem a mama je zaraz ryzem nakarmila. Co to za glupoty haha Juz codziennie mi sie sni albo porod, albo ze jade do szpitala albo jakies koszmary z dzieckiem.

No eklerka do 8ego malo czasu, musisz dobrze zagadac z dzidzia w brzuchu ;)
 
Porod latwy !!! 3 godz tylko na gas&air i Tens. Do tej pory jestem pelna podziwu jak to pieknie nam poszlo! Bylo tak szybko ze M nie zdazyl. A malusia jest cudowna, ma tylko 2.74kg. Jestesmy juz w domu.
No zycze Wam takiego porodu i polecam tens. Do wody nie zdazylam wejsc, nawet wody nie zdazyly nalac, aby kran odkrecily.
Jestem zmeczona ale z wrazenia nie moge spac.
 
reklama
Do góry