reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciaza w uk

U nas jak bedzie chlopiec to bedzie Alan, to imie bylo juz wybrane dla chlopca jak staralismy sie o pierwsze malenstwo a ze dziewczynka byla to jest Maja (czasem w przychodniach mowia Madża, ale jakos szczegolnie mi to nie przeszkadza) a teraz jak bedzie dziewczynka to wybor padnie napewno na jakies tradycyjne polskie imie Marysia, Zosia.....
 
reklama
My dla chłopca mamy Dorian, wymawia sie po angielsku i po polsku tak samo a dziewczynka to chyba Lena. Obstawiam chłopca ale zobaczymy jak to bedzie:-)
 
Hej dziewczyny dolaczam sie do mam w uk. :-)Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do Waszego grona:-D To moja pierwsza ciaza i to jeszcze w uk. Teraz moze juz troszke spokojniej podchodze do tego bo minal pierwszy trymestr wiadomo najbardziej niebezpieczny wiec troszke sie uspokoilam z moimi nerwami i strachem zwiazanym z kazdym ukluciem:blink:Widze, ze rozmawiacie o imionach ja juz pisalam to na forum z imionami ale w skrocie dla chlopca bedzie Mikolaj a dla dziewczynki wiekszy problem, narazie bierzemy pod uwage Zuzanna, Hanna, Amelia,Emilia ale wszyscy mowia, ze bedzie chlopiec wiec nie bedzie rozterek :-D:-D
 
Sylwkowa witaj :) fajnie ze wpadlas. ja jestem z lincoln i to tez bedzie moje pierwsze baby. tez panikowalam na poczatku, teraz troche lepiej ale tez schizuje. to chyba przez to ze tu tak malo wizyt jest i ciagle to czekanie. ja mam usg polowkowe 18 lipca a Ty? chociaz mi juz w polsce gin powiedzial w 15 tyg ze chyba dziewczynka..
 
Margot1 ja mam polowkowy na 23lipca wiec pare dni po Tobie:-) Moj dzidzius daje mi o sobie znac wiec chyba dlatego troszke mniej sie denerwuje a zreszta musi byc dobrze innej opcji nie biore pod uwage! Czekamy jeszcze na wyniki badan na zespol Downa i to mnie tylko przeraza bo trwa to bardzo dlugo:-( My jeszcze nie wiemy co bedzie,nic nam nikt nie powiedzial ale 98%znajomych twierdzi, ze bedzie chlopiec:-):-) a ja juz zaczynam w to wierzyc!
Jeszcze jedno pytanko jak wysylam wiadomosc z tel. I nie wyswietla mi suwaczka to normalne czy cos z nim jest nie tak? Glupie pytanie ale chcialabym wiedziec:-):-)
 
Ostatnia edycja:
Ania789 z samsunga wysylam ale jaki system czy cus to nie mam pojecia:-)Nastepnym razem wysle z tel. meza dla sprawdzenia czy to wina mojego systemu:-) Kurdele bele grrrr..
 
reklama
Madlen79 - jesli chodzi o detektor tetna plodu to ja mam AngelSounds - wrzuc w Amazon.uk i Ci wyskoczy i ma tam bardzo duzo opinii (pozytywnych). Kosztuje ok 30 funtow. Czy go polecam? jesli chcesz byc rozsadna finansowo to polecam bo uslyszysz tetno malenstwa i ogolnie spelnia zadanie. Ale nie ma on wyswietlacza pokazujacego jak szybko serduszko bije i mozesz np znalezc swoje tetno i zglupiec ktore to ktore.. chociaz na tym etapie juz o wiele latwiej znalezc bicie serduszka niz np w 12 tyg. ja bardzo panikuje wiec wolalabym z wyswietlaczem ale drugiego juz teraz kupywac nie bede.. poczytaj na necie i wtedy postanow co Tobie odpowiada :)

Sylwkowa ja tez sie stresowalam czekajac na wyniki (ja zrobilam w nhs i prywatnie (!) ale wyszlo mi ze jestem w grupie niskiego ryzyka. Prywatnie wynik - 1:50 000 a w nhs 1: 17 000. Nie wiem skad taka duza roznica i w ogole co o tym myslec... no i juz przestalam o tym myslec :)

Dziewczyny czy was ta pogoda w UK tez tak dobija? bo ja co wchodze na forum i czytam o tym jak wszystkim jeste goraco to lapie dola... przeciez tu w ogole slonca nie ma i ciagle jest mokro. niby banal ale ja juz naprawde mam dosyc tego deszczu..
 
Do góry