reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w uk

Mini12

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Październik 2017
Postów
43
Hej. Mam problem. To moja pierwsza ciąża w uk a dokładnie w Irlandii północnej i czytałam już dużo na ten temat ale jedno nie daje mi spokoju. Pierwsza wizytę u położnej mam na 18 grudnia i to będzie 14 tydzień. Obecnie jestem w 8. A usg mam mieć dopiero w styczniu gdzie to będzie około 20 tygodnia. I to pierwsze usg. Wszędzie czytam że powinno być między 11 a 14 a tu dopiero w 5 miesiącu? Mówiłam to mojej doktor a ona że tak ma być i już. Nie wiem co robić dla nich wszystko jest normalne a ja mam bóle brzucha uplawy . Nie wiem co robić i czy to jest wszystko normalne.
 
reklama
Rozwiązanie
Super dziekuje :) a ty w razie pytan to pisz śmiało, tez wyladowalam w klinice wczesnej ciazy w 8 tygidniu ciąży
U mnie to problem tkwi w tym ze mam okropne bole podbrzusza od 5 tygodnia, takie skurcze macicy jak podczas pierwszego dni miesiaczki po jakims czasie były nawet bardziej bolesne i trwaja do tej pory, takze cały czas się denerwuje bo nie wiem jak to sie skonczy, miałam usg wtedy jeszcze nie bylo zbytnio nic widac, ale za to beta prawidlowo przyrastała, nastepne usg mam w środę, czy Ty też moze miałaś takie bóle lub znasz kogoś kto miał a pomimo to ciąża dobrze sie rozwijała?
Wiesz co ja to jestem juz po badaniach połówkowych i na dzien dzisiajeszy jest wszytsko ok, a z ginekolog chętnie bym sie spotkała zeby mnie znadala, bo jak wiadomo tutaj tego nie robia do porodu 🙈 a ty w ktorym tygodniu ciazy jestes ?
Ja jestem na początku 8 tydzień, i było nie ciekawie w sumie nadal nie czuje sie najlepiej, ale jestem dobrej myśli, tutaj są namiary na tą polską ginekolog, spróbuj słyszałam dobre opinie o niej
Agnieszka Zawislak MD, MRCOG
3fivetwo Healthcare
352 Lisburn Road
Belfast
BT9 6GJ

email:info@agnieszkazawislak.com
 
reklama
Ja jestem na początku 8 tydzień, i było nie ciekawie w sumie nadal nie czuje sie najlepiej, ale jestem dobrej myśli, tutaj są namiary na tą polską ginekolog, spróbuj słyszałam dobre opinie o niej
Agnieszka Zawislak MD, MRCOG
3fivetwo Healthcare
352 Lisburn Road
Belfast
BT9 6GJ

email:info@agnieszkazawislak.com
Super dziekuje :) a ty w razie pytan to pisz śmiało, tez wyladowalam w klinice wczesnej ciazy w 8 tygidniu ciąży
 
Super dziekuje :) a ty w razie pytan to pisz śmiało, tez wyladowalam w klinice wczesnej ciazy w 8 tygidniu ciąży
U mnie to problem tkwi w tym ze mam okropne bole podbrzusza od 5 tygodnia, takie skurcze macicy jak podczas pierwszego dni miesiaczki po jakims czasie były nawet bardziej bolesne i trwaja do tej pory, takze cały czas się denerwuje bo nie wiem jak to sie skonczy, miałam usg wtedy jeszcze nie bylo zbytnio nic widac, ale za to beta prawidlowo przyrastała, nastepne usg mam w środę, czy Ty też moze miałaś takie bóle lub znasz kogoś kto miał a pomimo to ciąża dobrze sie rozwijała?
 
Rozwiązanie
Do góry