reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w wieku 21 lat. Czy wstyd?

Trochę przykro że tak cię mama potraktowała, ale w wieku 21 lat to żaden wstyd mieć dzieci, moim zdaniem gdyby to było 16 albo 17 to tak ale mają 21. Najważniejsze żeby cię twój chłopak wspierał bo to z nim będziesz mieszkać. Zobaczysz że się ułoży tylko na początku będzie trochę ciężko./
 
reklama
Ja mam teraz 21 lat i od dwóch miesięcy jestem w ciaży. Nie czuję żadnego wstydu i jedynie wstyd mi, że spotkała cię taka sytuacja.
 
Żaden wstyd. Jesteś w doskonałym wieku, by urodzić dzieciątko. Nie rozumiem twojej matki i myślę, że nie ma racji. Nie przejmuj się i ciesz się, że twój chłopak cię wspiera!
 
Dokładnie, przecież podobno taki wiek, ok. 21 lat jest najlepszy pod względem biologicznym na urodzenie dziecka. Kiedyś dziewczyny rodziły jeszcze młodziej, Najważniejsze to mieć wsparcie najbliższych...
 
Dziewczyny weszlam na profil klaudi bo bylam ciekawa jak sie jej uklada, I niestety klaudia stracila malenstwo. Mysle ze admin powinien usunac ten temat.
 
według mnie każdy wiek jest dobry :) jeżeli kobieta czuje się na siłąch psychicznie i finansowo to czemu nie?
 
Bez przesady. 21 lat to odpowiedni wiek na dziecko. Za wcześnie to byłoby np w gimnazjum. Musisz tylko przemyśleć wiele spraw, aby wszystko było zaplanowane.
 
Hej dziewczyny! Dolaczam do watku ;) sama mam 21lat narzeczony 23 i STARAMY sie o dziecko ;) mi popsulo sie z praca i pomyslelismy ze zanim znow cos znajde na normalna umowe zanim bedzie mi przyslugiwac jakikolwiek macierzynski itp to minie conajmnjej kilka lat. Dlatego teraz zdecydowalismy sie na dziecko teraz. Narzeczony ma zapewniona prace nie bedzie zadnych kokosow ale przynajmniej wiadomo ze za miesiac i pol roku ta wyplata bedzie. Zawsze chcialam do 30tki miec juz dzieci w wieku szkolnym lub przedszkolnym i wtedy zajac sie rozkreceniem czegos swojego. Praca i pieniadze zawsze przyjda, na dziecko moze byc za pozno. Dlatego nasza decyzja jest taka a nie inna :) czasem lapia mnie watpliwosci ale zawsze dochodze do wniosku ze dobrze robimy :)
 
Witam,
Moim zdaniem nie wstyd, sama miałam 20 lat jak zaszłam w ciążę, miałam męża pracę i ustabilizowaną sytuację, więc nie widzę w tym nic dziwnego. Kiedyś kobiety na 18 lat już były mężatkami i miały dzieci i nikt w tym nic złego nie widział.
 
reklama
Do góry