reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w wieku 21 lat. Czy wstyd?

21 lat to bardzo dobry wiek na ciąże. 15 czy 17 to wcześnie, ale po 20 to zdrowy wiek przede wszystkim dla dziecka i matki. :) Bez obaw :*
 
reklama
Jest dużo kobiet co w wieku 21 lat chciały by mieć dziecko, ale nie ma warunków mczy to finansowych czy mieszkaniowych. Ale już myślą dość poważnie w tej kwestii.
 
Tez urodzilam w wieku 19 lat i tez miałam problemy w ciązy, ale na szczescie wszystko sie dobrze skończyło:-)
 
Ja urodziłam mojego synka miesiąc przed 21 urodzinami i teraz nie wyobrazam sobie jakby to bylo bez niego :) Ma już 3 latka, na początku moja mama tez nie była zadowolona, ale poxniej zdanie zmienila i teraz pomaga mi nawet kiedy jej o to nie prosze
 
Z jednej strony troche za szybko z drugiej zależy od osoby, jeśli takiej dziewczynie w wieku 21 nie sa juz imprezy w głowie to będzie dobrze, gorzej jak nie jest gotowa na dziecko. Bo to zmienia całkowicie życie i świat do okoła.
O dokladnie tak , dziecko zmienia zycie o 360 stopni
 
reklama
Jaki to może być wstyd bo nie rozumiem? Mój syn był planowany i urodziłam mając 21 lat a teraz mają 23 lata bede miec 2 dziecko ,także planowane. Jak ktoś chodzi na balety i zaliczy wpadkę którą będą sie zajmować dziadkowie to wtedy może być wstyd.
 
Do góry