reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w wielu 38-39 lat.

reklama
Hej
Ja mam lada chwila 39 lat obecnie jestem w 19 tygodniu ciąży. Fakt... nie bylo planowane.Mam syna z pierwszego małżeństwa który ma 18 lat.
Niestety nie tryska radością oraz szczęściem że zostanie obdarowany bratem. Nie ukrywam że ciężka sytuacja i mam nadzieję że jak tylko maluszek pojawi się w domu to i syn inaczej do tego podejdzie i pokocha. Jeżeli.chodzi o wiek, absolutnie nie mam żadnych negatywnych sygnałów ani reakcji że strony bliskich lub współpracowników. Notabene 4 koleżanki z biura które mają już za sobą 40 też są w ciąży:)
Pozdrawiam Was serdecznie .
 
Ja też czekam w maju na córeczkę, mam synka prawie 2 latka i prawie 12 latka, to moja czwarta ciąża, myślałam że już nie będę miała dzieci a tutaj takie zaskoczenie, ale mam już nadzieję że to będzie ostatnia, bardzo się cieszę że będę miała córkę, mam pełno obaw i wogole ale już się nie mogę doczekać 🙂
 
Hej
Ja mam lada chwila 39 lat obecnie jestem w 19 tygodniu ciąży. Fakt... nie bylo planowane.Mam syna z pierwszego małżeństwa który ma 18 lat.
Niestety nie tryska radością oraz szczęściem że zostanie obdarowany bratem. Nie ukrywam że ciężka sytuacja i mam nadzieję że jak tylko maluszek pojawi się w domu to i syn inaczej do tego podejdzie i pokocha.
Pokocha jak zobaczy ☺ a nawet straci głowę. Mój syn w wieku 11 lat na wiadomość o spodziewanej siostrze chodził tydzień obrażony. A potem ciągle z nią leżał i ją nosił. Teraz syn ma 15 lat a w drodze kolejna siostra lecz on się cieszy od samego początku. Cóż chytry plan 😂 rodzice zajmą się młodszymi a on trochę więcej świętego spokoju zyska 😉 pozdrawiam ❤
 
Witam dziewczyny. Co myślicie na temat ciąży w wieku 38-39 lat w dzisiejszych czasach? Czy to już nic nowego czy dalej jest odbierane jako późne macierzyństwo? Czy byście się zdecydowały na drugie dziecko w tym wieku? Pozdrawiam
Ja jestem w ciąży z drugim dzieckiem. Z pierwszym zaczłam w wieku 35 lat a urodziłam 3 miesiące przed 36 urodzinami. Teraz w październiku skończyłam 38 a urodzę miesiąc przed 39. Nie ma reguły. Ja wyszłam za mąż w wieku 34 lat.
 
reklama
Witam dziewczyny. Co myślicie na temat ciąży w wieku 38-39 lat w dzisiejszych czasach? Czy to już nic nowego czy dalej jest odbierane jako późne macierzyństwo? Czy byście się zdecydowały na drugie dziecko w tym wieku? Pozdrawiam
Ja zdecydowałam się na pierwsze :)
Jeśli tylko czujesz się na siłach i zdrówku, to nie ma co oglądać się na czasy ;)
Osobiście nie spotkałam się do tej pory z żadnymi kąśliwymi uwagami, ale też muszę przyznać, że mało mnie to obchodzi. Ale doskonale rozumiem twoje obawy.
Trzymam kciuki byś podjęła dla siebie najwłaściwszą decyzję.
 
Do góry