reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża wczesna zagrożona

@natka2890 w takim badz razie bezwzglednie lez. I jesli to mozliwe, to dobrze bys miala luteine lub duphaston; czasem nawet rodzinny wypisuje jak jest fajny a powiesz ze ci zabraklo. Zawsze mozesz isc do innego gina na konsultacje. Wazne jednak bys lezala, bo to duza szansa wtedy, ze sie uda. A kazdy niepokoj konsultuj z lekarzem lub jedz na izbe przyjec. Rozumiem, ze serduszko widzialas.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
aha i ok tak serduszku widziałam i nawet słyszałam ale od tego leżenia cały czas to głowa mnie boli prawie co dziennie to ty masz swoje dwa aniołki przy sobie czy nie
 
@natka2890 gratuluje serduszka [emoji1]
Moje aniolki sa aniolkami. Poronilam dwoje dzieci. Teraz walcze o trzecie. Czekam na porod. Wiem jak strata boli i co my mozemy zrobic, by starac sie nie stracic, choc wiem, ze i to gwarancji nie daje. Trzeba jednak myslec pozytywnie. Lezec musisz chocby nie wiem co. Zawsze mozesz sobie okno otworzyc by wietrzyc. I pamietaj by dziennie min 2 litry pic. Bo glowa moze bolec z odwodnienia

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej mam takie pytanie jestem w 3 miesiącu ciąży i mam lekko zagrazającą ciąże i lepiej brać prysznic czy kąpiel w wannie
Co to znaczy lekko zagrazającą ciążę? :D
Jeżeli wolisz brać prysznic to bierz prysznic, jeżeli wolisz kąpiel w wannie to kąpiel w wannie. Jedyne na co powinnaś zwrócić uwagę to żeby się nie kąpać w gorącej wodzie bo to może powodować skurcze. Ciąża to nie choroba ;)
 
Tez miałam zagrożone ciąże i kąpiel traktowałam jako lekarstwo Gdy coś dolegało ze strony układu pokarmowego lub bolało lub tak Poprostu to wskakiwała do wody. Oczywiście ciut chłodniejszej jak przed ciąża bo wiadomo. Jak brzuch twardziak to tak samo pod wodę.
 
Hej, ja jestem w 6 tygodniu ciąży, też najpierw miałam plamienia - została mi przepisana luteine i nie przemęczanie się, po 5 dniach brania luteiny dostałam krwawienia, wylądowalam w szpitalu tam po badaniach przepisano mi duphaston i leżenie. Mogę wstawać tylko do toalety. 20 marca mam kontrolną wizyte u lekrza, mam nadzieje, ze krwiak sie wchlonie i bede mogla chociaz wychodzic z domu na krotki spacer.
 
Mi lekarz mówił, byle do 14 tyg, później będzie miała pani chwile spokoju i ponownie będą problemy. No i tak było. Łącznie spędziłam w szpitalu 4 miesiące, pozostały czas leżałam w domu.
Ciężkie to ale jest nadzieja. Tez zaczynałam tak wczesnie bo już w 7 tyg kroplówki i leki, poxniej sterydy. Dotrwałam i w 38 pościli mnie do domu
 
reklama
hej ja jestem juz w 16 tygodniu ciąży i też miałam na początku krwiaka ale juz go nie mam bo się ładnie wchłonął brałam luteinę dopochwowo 2 razy dziennie po jednej tablecce i leżałam przede wszystkim na lewym boku i wam radze osczędzać się a jak macie partnerów to współżycie zabronione
 
Do góry