reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża z krwiakiem - czy któraś z mam się z tym zmaga?

Tak, to jedyne zdjęcie. A jak sie skończyła Twoja sytuacja z krwiakiem?
Jeszcze nie wiem czy się skończyła ;)
W 9 tygodniu krwiak zaczął się wchłaniać. Na badaniu USG I trymestru (12 tydzień) lekarz krwiaka nie widział. Następną wizytę u lekarza prowadzącego mam w ten czwartek, to może się dowiem czegoś więcej :)
 
reklama
Hej dziewczyny. Bylo w porządku, w 8 tyg miałam usg na którym nie byll widać krwiaka, plamienia również ustapily. Sytuacja byla ok do wczoraj- wieczorem dostałam krwawienia żywą krwią. Od razu pojechaliśmy do lekarza prowadzącego który stwierdził ze dzidziuś żyje i prawidłowo rośnie a serce bije jak młot. Tego krwawienia nie było na tyle dużo ze lało sie ze mnie jak z kranu ale bielizna i dresy miałam mokre. Na usg uwidoczniono kolejnego krwiaka w tym samym miejscu lub w najbliższej okolicy. Dzisiaj już tylko plamie. Dp jutra mam leżeć ze wstawieniem na siku czy herbatkę a potem wprowadzić bardzo oszczędny tryb życia. Dzisiaj 10+1...
 
Hej dziewczyny. Bylo w porządku, w 8 tyg miałam usg na którym nie byll widać krwiaka, plamienia również ustapily. Sytuacja byla ok do wczoraj- wieczorem dostałam krwawienia żywą krwią. Od razu pojechaliśmy do lekarza prowadzącego który stwierdził ze dzidziuś żyje i prawidłowo rośnie a serce bije jak młot. Tego krwawienia nie było na tyle dużo ze lało sie ze mnie jak z kranu ale bielizna i dresy miałam mokre. Na usg uwidoczniono kolejnego krwiaka w tym samym miejscu lub w najbliższej okolicy. Dzisiaj już tylko plamie. Dp jutra mam leżeć ze wstawieniem na siku czy herbatkę a potem wprowadzić bardzo oszczędny tryb życia. Dzisiaj 10+1...

Czy któraś miała takie nawracajcie krwiaki?
 
Cześć dziewczyny. Jestem po badaniu USG, 10tc. Wszystko z dzieckiem dobrze 🙏🏼🥰 Przez ostatni tydzień miałam niewielkie plamienia i dzisiaj doktor powiedział, że jest bardzo delikatne odklejanie się kosmówki, ale na tym etapie to już nie zagraża ciąży i mam się nie stresować. Na wszelki wypadek mam zwolnienie do końca miesiąca i zalecenie odpoczynku. Plamienia już ustały (Duphaston 3x1 od tygodnia). Powiedzcie mi gdzie jest ta kosmówka? 🙈 O ile oczywiście widzicie to na zdjęciu. Z tego, co mi doktor tłumaczył to jest to miejsce, które zaznaczyłam na czerwono. Ale w takim razie czym jest to miejsce zaznaczone na zielono? Ta podejrzana ciemna plama. Czy to normalne? To moja pierwsza ciąża i jestem zielona w temacie 😅🤦🏻‍♀️
 

Załączniki

  • IMG_20220105_172548.jpg
    IMG_20220105_172548.jpg
    605,5 KB · Wyświetleń: 353
  • IMG_20220105_182810.jpg
    IMG_20220105_182810.jpg
    620,3 KB · Wyświetleń: 358
Do góry