reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza z problemem a lot samolotem, prosze o pomoc.

Dołączył(a)
30 Grudzień 2015
Postów
3
Jestem w 23 tc i obecnie mieszkam w Anglii ale bardzo mi zalezy na tym zeby leciec do Polski, do lekarza przede wszystkim, tutaj opieka jest jak dla mnie beznadziejna.
Problem w tym ze mam klopoty z oddychaniem, czasami ciezko mi oddychac i
czuje jakby ktos polozyl mi cos bardzo ciezkiego na klatke piersiowa do
tego mam kolatania serca, ktore mialam juz przed ciaza, ale teraz sa czestsze.
Mam tez silne skurcze, brzuch robi sie wtedy bardzo twardy i boli dosc
mocno.
Czy w takim razie moge bezpiecznie leciec samolotem czy lepiej nie
ryzykowac?
Bardzo prosze o szybka odpowiedz.
Pozdrawiam
A.
 
reklama
ja bym zapytała ginekologa, kardiologa i internisty o zdanie. Ale przy takiej różnicy ciśnień chyba bym nie zaryzykowała, jeśli t nie jest konieczne.
 
Głęboko bym się zastanowiła nad sensownoscią lotu. Czy lekarz do którego chcesz przylecieć jest twoim prowadzącym? Moze zadzwoń też do niego, omów objawy. I tak jak sugeruje wesolutka, skonsultowałabym się z lekarzami na miejscu w Anglii a wyniki badań przedyskutowałabym z lekarzem z PL

Jeżli masz ochotę możesz też przeczytać artykuł w serwisie
https://www.babyboom.pl/ciaza/zdrowie_w_ciazy/lot_samolotem_w_ciazy.html
 
Do góry