reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Ciąża z wkładką domaciczną, spiralą

.jagódka

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Można zgubić np podczas miesiaczki. Ostatnio na FB dziewczyna ostrzegała. Gdyby nie używała kubeczka menstruacyjnego pewnie by ja zwyczajnie w świecie spłukała i nie zauważyła nawet
Gdyby nie używała kubeczka to pewnie używałaby podpasek i by ją na niej znalazła. Wg mnie spirala jest na tyle duża ze naprawdę ciężko nie zauważyć wypadniecia. Z resztą jaki to ma związek z tematem? Żadna metoda antykoncepcji niestety nie jest stuprocentowo pewna

reklama

ilonaryyy

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mi się np wysunęła do kanału szyjki macicy i tylko lekarz to zauważył. Ale nie wyobrażam sobie sytuacji gdzie wypada całkiem i kobieta tego nie rejestruje.
Do autorki tematu- rozumiem,że nadal masz spiralę, nie boisz się że ten ciągły stan zapalny zaszkodzi płodowi? Mój ginekolog niby mówił,że nic się nie stanie,ale ja bym sobie nie wybaczyła,gdyby dziecku to zaszkodziło, skoro już w tą ciążę zaszłam
Boje się ale moj gin mowi, ze nie zaszkodzi absolutnie, poza tym pecherzyk ciazowy jest pod ramieniem spirali takze przy usunięciu zawadzi.

reklama

ilonaryyy

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ale jaja, musisz być w wielkim szoku? Nie dość ze ciąża ze spirala to jeszcze podwójna aż trudno uwierzyć w takie szczęście
Bylam i to w ogromnym szoku. Beczalam przez pierwsze 2 godziny a teraz juz to do mnie dotarło. Teraz martwie się zeby dobrze sie rozwijali i podzielili lozyskiem.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry