reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Ciąża z wkładką domaciczną, spiralą

ilonaryyy

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam. Zaszlam w ciaze ze spirala miedziana, bylam pewna, ze mnie to nie spotka a tu bachhh. Mam męża i dwójkę dzieci. Na początku nie chcialam, myslalam ze moze poronie ale teraz chce tego dziecka. To dopiero początek, 7/8tydz. Mam pytanie do kobiet, które zaszły w ten sam sposób. Byly jakies kompilacje? Dzidzius urodzil sie zdrowy? Dziękuję za odpowiedź.

reklama

Aga1402

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kurczę czegoś nie rozumiem skoro spirala siedzi na swoim miejscu to sznurki powinny być wyczuwalne. Może się przesunął do góry? Przepraszam ze tak dopytuje ale sama mam spiralę i zastanawiam się jak to możliwe. Ale tak pozatym to gratuluję to jak wygrać w totolotka

ilonaryyy

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Kurczę czegoś nie rozumiem skoro spirala siedzi na swoim miejscu to sznurki powinny być wyczuwalne. Może się przesunął do góry? Przepraszam ze tak dopytuje ale sama mam spiralę i zastanawiam się jak to możliwe. Ale tak pozatym to gratuluję to jak wygrać w totolotka
Albo sie urwaly albo nie wiem... Jest wyczuwalny ale ledwo co, moze 1mm. Czubkiem palca czuje ostre i tyle. Ide w pt do innego lekarza to sie dowiem gdzie te sznurki

reklama

.jagódka

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
:o o matko.. nie nazwałbym tego szczęściem. Życzę Ci, żeby dzieci przyszły zdrowo na świat skoro już los tak chciał. Moja ciaza ze spiralą też dała mi 4 dziecko.
A ja zaszłam w 3 miesiącu po założeniu, dwa miesiące po kontroli..

Aga1402

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
:o o matko.. nie nazwałbym tego szczęściem. Życzę Ci, żeby dzieci przyszły zdrowo na świat skoro już los tak chciał. Moja ciaza ze spiralą też dała mi 4 dziecko.
A ja zaszłam w 3 miesiącu po założeniu, dwa miesiące po kontroli..
Też z miedziana ?

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry