reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża z zaskoczenia!!! Co o tym myslicie? Kto mial podobna sytuacje?

Jak dla mnie to w wielu przypadkach te kobiety mogłyby się zorientować, tylko to są gruboskórne Amerykanki;) A tak na serio w wielu przypadkach pokazywanych w tym programie winę mają lekarze. Kobieta przychodzi do lekarza, a on jej mówi, że ma raka jajnika, narośl, czy coś innego. Przecież był jeden odcinek, gdzie lekarz po domniemanym poronieniu nie zbadał kobiety i nie zauważył, że ona jest dalej w ciąży! A jak słyszę, że biorą tabletki w kratkę, a potem dziwią się, że w ciążę zaszły, to nic dobrego o tych kobietach nie myślę.
 
reklama
oj dziewczyny ja osobiscie znam 3 kobiety ktore nie wiedzialy ze sa w ciazy
dwie dowiedzialy sie w szpitalu jak je wiezli na porodowke a teraz moja kumpela sie dowiedziala dopiero w 34 tc ,normalnie dla mnie to tez jest szok ale takie wybryki natury sie zdarzaja.
 
A kazda w tym programie jest co najmniej gruba jesli nie otyla. Przy otylosci normalne sa zarowno nieregularne miesiaczki jak i mozna nie zauwazyc brzuszka... :)
 
Właśnie chciałam napisać to co passignby zauważcie, że w tym programie występują kobiety z otyłością, a jak wiadomo otyłość wiążę się z innymi chorobami m.in też z częstym brakiem miesiączki itp.
Ja myślę, że to możliwe że nie wiedziały o ciąży.

Pozatym leżała ze mną w szpitalu kobieta strasznie otyła, to było jej pierwsze dziecko miała 40 lat skończone.
Opowiedziała swoją historię w której też dowiedziała się w 6 msc że jest w ciąży i to przez przypadek bo myślała że ma wyrostek i pojechała na izbę przyjęć tam zrobili USG i wyszło że to dziecko....
Mówiła że była strasznie zaskoczona bo nie czuła że jest w ciąży.
okres miała zawsze nieregularny, do tego często podróżowała z Anglii do Polski i myślała że to zmiany klimatyczne.

Pewnie o ciąży dalej nie wiedziałaby gdyby nioe ten ''wyrostek''
 
wiecie.. a ja sie nie zgodze z tym, ze kazda z owych dziewczyn byla gruba. w 1 odcinku byla 21 latka, szczupla i tez dowiedziala sie dop w 36tc w szpitalu, kiedy juz rodzila... i jak wytlumaczyc to? rzeczywiscie, u otylych kobiet to moze bardziej prawdopodobne... mnie jednak zastanawia jak u szczuplej kobiety moze cos takiego sie zdarzyc.

a ze brzuszka moze nie byc widac, to prawda :tak:
kilka miesiecy temu chyba na majowkach 2010 byla dziewczyna, ktora w 9 miesiacu ciazy miala taki brzuszek jak inne w 4mcu... odstawal na moze 4-5 cm a ona juz sie szykowala do porodu :tak:
 
wlasnie mnie tez dziwia szczuple dziewczyny ok rozumiem otyle ale szczuple?moja kolezanka dowiedziala sie w 6miesiacu a normalnie zaczela tyc i dziecko ja kopalo ale stwierdzila ze to nie to moze jakies hormony bo karmila piersia jeszcze to byl dla mnie szok..
 
Witam wszystkich
Ja też nie wiedziałam, że jestem w ciąży dośc długo- jakieś 3, 4 miesiące. Brałam pigułki, w związku z tym nie miałam okresu. A że trochę utyłam- cóż, pigułki :) A że trochę mi piersi urosły- pigułki :) I tak pewnie dalej bym żyła w nieświadomości, gdyby nie to, że co jakiś czas, właśnie co 3,4 miesiące robiłam sobie test- bo w końcu jak inaczej sprawdzić, czy przypadkiem nie jestem w ciąży, skoro nie mam okresu?
Znam też dziewczynę, która dowiedziała się, że jest w ciąży, kiedy poszła do lekarza z czymś zupełnie innym. A była już wtedy w siódmym miesiącu... I normalnie miesiączkowała. Fakt, że młoda wtedy była, więc i organizm inaczej się zachowuje...
Takie rzeczy się po prostu zdarzają, i tyle...
 
reklama
trinovum.
oczywiście mówiłam lekarzowi,że chyba coś jest nie tak, ale stwierdził, że gorzej by było, gdybym cały czas krwawiła i że na pewno wszystko się unormuje... No i tak właśnie się unormowało...
 
Do góry