reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża z zaskoczenia

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
My się staraliśmy długo i udało się dopiero w maju tego roku. Jak się okazało owulacja była kilka dni później niż powinna. Także seks po teoretycznej owulacji to dobry pomysł 🙂 Dodam tylko że 4 miesiące miałam monitorowanie cyklu, zastrzyki, leki i nic to nie dało.
 
Ja tak dwa lata mialam śledziłam cykl a w marcu ciąża happy:) a później placz bo pozamaciczna , a w lipcu hsg I nie wierzyłam że zajde a tu niespodzianka 13tydzień . I wszystko w jednym roku. I bez jajnika jednego jestem
 
Myślę, że na świecie jest wiele kobiet które mają ciąże z zaskoczenia i tzw. wpadki :D
 
Bez spiny :) po prostu nad słowem seks ciąży jakieś tabu
No wlasnie, po co ta spina o takie slowa? Ręce opadaja od tego, serio nie chce się pisac na forum, po ktorym oczekuje sie raczej wsparcia niz jak wyzej wysmiania i przyklaskow hejtu, bo ktos nie napisal seks tylko seksik. No ludzie... Nie pisze do Pana prof.hab ginekologii, zeby uzywac formalnego sztywnego slownictwa. Nie bylabym na forum, ale chyba czas stad uciekac.
 
No wlasnie, po co ta spina o takie slowa? Ręce opadaja od tego, serio nie chce się pisac na forum, po ktorym oczekuje sie raczej wsparcia niz jak wyzej wysmiania i przyklaskow hejtu, bo ktos nie napisal seks tylko seksik. No ludzie... Nie pisze do Pana prof.hab ginekologii, zeby uzywac formalnego sztywnego slownictwa. Nie bylabym na forum, ale chyba czas stad uciekac.
Kochana ale przecież nikt Cię tutaj nie obraził, hejtu nie widzę. Przecież dostałaś odpowiedzi. Dla mnie takie pisanie " na okrętkę" kojarzy się z czasami gimnazjum i liceum jak to wszyscy się wstydzili użyć słowa seks. Chyba za bardzo to wszystko bierzesz do siebie :)
 
Jak zwykle któraś musiała sie doczepić do przytulanka, serduszkowania bo ją w oczy kole 🤣... Jakby wkurzało juz wszystko przez nabytą nerwice! (czas na reset) albo tak dla Zasady BO JA nie lubie tak bo to dziecinne to inni tez nie mogą tak pisać bo przecież tak nie można 😆 noo.. Przecież taka krzywda sie dookola dzieje i to wszystko przez użytą formę .. Świat sie wali... 🤣 Hańba!!!

Mnie to np.***** obchodzi czy ktoś czytajac serduszkowanie w moim poscie weźmie mnie za gimnazjalistke czy nie czy co tam sobie dana osoba ubzdurała w głowie i innym dziewczynom też radzę takie ochydne zaczepki omijać szerokim łukiem (ban) :) i żyć i pisać jak sie chce. Bez obrazy drugiego człowieka



Co do zbliżeń i tego co mówią badania.. Warto nie odpuszczać :)
Ciało bywa nieodgadnione i ile to już bylo Ciąż gdzie teoretycznie szanse na poczecie były zerowe a o przesunięciu owulacji to wiadomo zdarza sie dosyć często

U mnie z badań podwyzszone znacznie fsh. zaburzony stosunek .troche podwyzszona prolaktyna.lat 36
No ale udało sie w 12cyklu bez żadnych leków kiedy to Owulacja zamiast byc w 10/11 dc przyszla dopiero w 14dc jak kiedyś. 4 ciąża i 4 bobo już niedługo
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry