reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża z zastrzykami z Heparyny.

Moja mama bierze clexane i boli tak samo i siniaki też się robia... To jest ten sam lek... Ja neoparin biorę od 5tc nie miałam problemów z niczym a obecnie 32tc. Jedynie jak lekarz zwiększył dawkę acardu to miałam mega siniaki na brzuchu więc wróciłam do dawki 75. Każdy organizm inaczej reaguje. Warto wszystko co nas niepokoi konsultowac z lekarzem.
Mnie lekarz wspominał tylko ze clexane pod względem bólu jest lepszy od neoparin, ponoć pacjentki mu mówiły ze zastrzyki z clexanu wogole nie bola. Ale co do składu i które lepsze to aż go zapytam przy następnej wizycie. Pozdrawiam.
 
reklama
Moja mama bierze clexane i boli tak samo i siniaki też się robia... To jest ten sam lek... Ja neoparin biorę od 5tc nie miałam problemów z niczym a obecnie 32tc. Jedynie jak lekarz zwiększył dawkę acardu to miałam mega siniaki na brzuchu więc wróciłam do dawki 75. Każdy organizm inaczej reaguje. Warto wszystko co nas niepokoi konsultowac z lekarzem.
A powiedz mi dlaczego jeszcze bierzesz do tego acard?
 
Ja biorę fraxyparine 0,3 I do tego acard. Obecnie jestem w 25 tc i odpukac Ale plamienia mi się nie zdarzyły. Ja tez bym zakładała jak już że plamienia od acardu A nie od heparyny, nieraz dziewczyny odstawiaja acard na jakiś czas A później do niego wracają, to różnie, zależy jak zaleci lekarz. Niektórzy ginekolodzy zamiast acardu zalecają zaax, może podpytaj o to swojego gina, dużym plusem w zaax jest to ze jego dzialanie kończy się wraz z przyjmowaniem A acard to nie pamiętam ale ładnych parę dni się utrzymuje w organizmie co w przypadku gdyby krwawienie się nasililo ma znaczenie.
 
Ja też przy staraniach mam zalecony Acard ponoć wpływa na lepsze ukrwienie macicy. Przy pozytywnym teście odstawilam Acard i zaczynam brać neoparin 0,4, a po 12tc włączam Acard. Mój lekarz nie jest zwolennikiem acardu do12tc. Brałam clexane przez kilka dni i miałam również siniaki.
 
Dziewczyny a czy myślicie ze istnieje szansa żeby później te zastrzyki odstawić czy będzie trzeba je brać do końca ciazy? Jak wam mówią wasi lekarze? Moj jak narazie przepisał mi do 6 listopada receptę jeszcze bo wtedy mam mieć pierwsze prenatarne.
 
reklama
Dziewczyny a czy myślicie ze istnieje szansa żeby później te zastrzyki odstawić czy będzie trzeba je brać do końca ciazy? Jak wam mówią wasi lekarze? Moj jak narazie przepisał mi do 6 listopada receptę jeszcze bo wtedy mam mieć pierwsze prenatarne.
Zastrzyki do samego końca. Ja bralam
Jeszvze rano a o 21 miałam cc i się nie wykrwawiłam mimo dawki 0,6 :)
 
Do góry