reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża z zastrzykami z Heparyny.

Lusia aż 3 miesiące po porodzie? To strasznie długo😊 Ja białko S miałam w normie, ale i tak dostałam heparynę... Za lekarzami nie trafisz😉
No nic, nie zostaje mi nic innego jak zaufać lekarzowi i brać zastrzyki😉
 
reklama
Dziewczyby ponieważ to stary wątek Prwnie już urodziły się dzieciaczki mam które przyjmowały acard i heparynę. Czy wasze dzieciaki maja zdrowe serduszka? Wszystko jest w porządku?
 
Dziewczyby ponieważ to stary wątek Prwnie już urodziły się dzieciaczki mam które przyjmowały acard i heparynę. Czy wasze dzieciaki maja zdrowe serduszka? Wszystko jest w porządku?
Oczywiście, że tak. Te leki przeważnie podtrzymują ciążę, ale nie maja większego wpływu na dzieci. Co prawda byłam zmuszona acard odstawić, ale znam wiele mam zdrowych dzieciaków na tych lekach. Ja brałam tylko heparynę i m 2 wspaniałych dzieci
 
Ja na twoim miejscu bym się przy nich upierała, Z jakiegoś powodu lekarz je przepisał... pozatym masz na koncie poronienia. Ja i wiele innych dziewczyn z clexane czuły się bezpieczniej.
A co w przypadku, gdy różne parametry plytek krwi obniżyły się poniżej normy po 4 tygodniach brania heparyny? Czy jest to przeciwskazanie? Płytki mam wciąż w normie, ale p-lcv, mpv, pdw już ponizej normy, a to 11 tc. W ciąży z synem do porodu miałam super wyniki (brałam wtedy tylko acard 150)
 
Do góry