reklama

ciaza zagrozona i leki, leki:(

asiorreek

Fanka BB :)
Miasto
Racibórz
Rozwiązania
2
monisiap.. waga sie nie przejmuj.. zalezy od tego jak sie lekarzowi zmierzy.. moj raz mi powiedzial w 26 tyg ze mlody wazy 1.900 a w 28 znowu wazyl 1.600.. drugie podobno z regoly wieksze sie rodzi...

reklama

agatka1990

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Bardzo dobrze:) niech nabieraja sily i masy:p u nas juz po wizycie, lekarz nawet nie zapytał jak się czuje:]

monisiap5

Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
0
Niekiedy nawet wolę jak trochę mniej się wypytuje jak się czuję czy wszystko ok, wtedy nie muszę się przyznawać że coraz więcej sie ruszam, a jak już się przyznam to wykład taki słyszę że aż mi uszy więdną i zawsze na koniec zdanie, "pamiętaj to jest ciąża wysokiego ryzyka" i wtedy wracam do domu zdołowana.

Malinka90

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Bolą mnie zebra po lewej stronie :( a poza tym u mnie OK :) w piątek idę do lekarza,dzisiaj kupiłam piżamę,jutro kupie jakieś gazetki żeby mi sie nie nudziło.
A jak u Was?

monisiap5

Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
0
Wczoraj zabrałam się za pranie Kajakowych rzeczy, teraz korzystając z bezsennych poranków muszę zacząć wszystko prasować:szok:, zakupy dla dziecka zakończone nic tylko leżeć, pachnieć i wyczekiwać potomka.

asiorreek

Miasto
Racibórz
Rozwiązania
2
ja wczoraj kwiatki w ogrodzie sadzilam.:) tesciowa sie mi od niepamietnych czasow wybrala z mlodym na plac zabaw wiec troche relaksu sobie zrobilam..
malinka ja tez mam w piatek wizyte..
monisiap no nie masz sie co dolowac.. moj gin zawsze mi powtarzal ze jestem teraz w stanie blogoslawionym wiec mam sobie odpoczywac a wszyscy maja mnie blogoslawic..:) heh nie no nie ma co przesadzac. potem sobie w morde pluc.. ja to lezalam grzecznie zaczelam sie ruszac dopiero po 38tyg. ale wtedy to pelna,para... no bo wiesz tu lekarz sie stara zeby ciaze utrzymac i wogole a ty mu na przkor tak daleko sie nie zajedzie. i nie wiem dlaczego niektore dziewczyny maja wyrzuty sumienia ze leza sobie. jedyny czas kiedy mozesz sobie polezec.. w kolejnych ciazach juz tak nie ma.. wogole pozniej to tyle latania ze czlowiek sobie mysli gdzie te czasy gdzie mozna bylo sobie np. w niedziele polezec dluzej z mezem...

milego dnia...

agatka1990

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dzien dobry :) a my dalej sobie lezymy, dali nam jeszcze jedna kroplowke z magnezem:/
Malinka w pełnej gotowości? :):)
Monisia to moj maz dostal bojowe zadanie:p wybralismy przez internet wozek i lozeczko, a teraz ma je jakos skombinowac:p tylko zanim kupi...zobaczyc na żywo:p nie wiem jak to zrobi, ale się uparl wiec dobrze;)

reklama

Malinka90

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Ja tak :) dzisiaj zaczynam 35 (!!) no szok! Za chwile mogę rodzic. A Wy jak tam?

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019