reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciaza zagrozona i leki, leki:(

monisiap.. waga sie nie przejmuj.. zalezy od tego jak sie lekarzowi zmierzy.. moj raz mi powiedzial w 26 tyg ze mlody wazy 1.900 a w 28 znowu wazyl 1.600.. drugie podobno z regoly wieksze sie rodzi...
 
reklama
Niekiedy nawet wolę jak trochę mniej się wypytuje jak się czuję czy wszystko ok, wtedy nie muszę się przyznawać że coraz więcej sie ruszam, a jak już się przyznam to wykład taki słyszę że aż mi uszy więdną i zawsze na koniec zdanie, "pamiętaj to jest ciąża wysokiego ryzyka" i wtedy wracam do domu zdołowana.
 
Bolą mnie zebra po lewej stronie :( a poza tym u mnie OK :) w piątek idę do lekarza,dzisiaj kupiłam piżamę,jutro kupie jakieś gazetki żeby mi sie nie nudziło.
A jak u Was?
 
Wczoraj zabrałam się za pranie Kajakowych rzeczy, teraz korzystając z bezsennych poranków muszę zacząć wszystko prasować:szok:, zakupy dla dziecka zakończone nic tylko leżeć, pachnieć i wyczekiwać potomka.
 
ja wczoraj kwiatki w ogrodzie sadzilam.:) tesciowa sie mi od niepamietnych czasow wybrala z mlodym na plac zabaw wiec troche relaksu sobie zrobilam..
malinka ja tez mam w piatek wizyte..
monisiap no nie masz sie co dolowac.. moj gin zawsze mi powtarzal ze jestem teraz w stanie blogoslawionym wiec mam sobie odpoczywac a wszyscy maja mnie blogoslawic..:) heh nie no nie ma co przesadzac. potem sobie w morde pluc.. ja to lezalam grzecznie zaczelam sie ruszac dopiero po 38tyg. ale wtedy to pelna,para... no bo wiesz tu lekarz sie stara zeby ciaze utrzymac i wogole a ty mu na przkor tak daleko sie nie zajedzie. i nie wiem dlaczego niektore dziewczyny maja wyrzuty sumienia ze leza sobie. jedyny czas kiedy mozesz sobie polezec.. w kolejnych ciazach juz tak nie ma.. wogole pozniej to tyle latania ze czlowiek sobie mysli gdzie te czasy gdzie mozna bylo sobie np. w niedziele polezec dluzej z mezem...

milego dnia...
 
Dzien dobry :) a my dalej sobie lezymy, dali nam jeszcze jedna kroplowke z magnezem:/
Malinka w pełnej gotowości? :):)
Monisia to moj maz dostal bojowe zadanie:p wybralismy przez internet wozek i lozeczko, a teraz ma je jakos skombinowac:p tylko zanim kupi...zobaczyc na żywo:p nie wiem jak to zrobi, ale się uparl wiec dobrze;)
 
reklama
Do góry