reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża zagrożona nakaz leżenia plamienia krwawienia

Ja mialam przeczucie, ze bedzie dziewczynka, ale już w 12 tyg pokazał bardzo wyraźnie co ma miedzy nogami :D
A to niespodzianka [emoji12] szybciutko się ujawnił [emoji847] Super będziesz mogła już sobie kompletować wyprawkę [emoji16]
A ja czekam z nadzieją, że już też się dowiem w czwartek [emoji7]
 
reklama
Dziewczynki... dziś o 4:00 krwawienie, zero bolu nic tylko tak chlusnelo (krew ciemna, nie brazowa)
Dziś mam o 18:00 wizytę ginekologa
Jestem załamana, wręcz wrak. Podczas spania coś mnie wybudzilo a to to...
Biorę wszystko na klatę, złe i dobre scenariusze. Jestem w 6tyg a ja zamiast się cieszyć smuce się i serce peka
Ściskam Was 🙌❤️ Dużo zdrowia
 
Dziewczynki dziś byłam u ginekologa ciaza żyje, rozwija się. 6 tydz według wielkości pęcherzyka. Nie krwawię tylko plamie na brązowo. Krwiaka prawie nie ma.
Jak to wyjaśnić (przez tydz nie brałam duphastonu) bo lekarka nie dała nadziei a dziś nowy lekarz stwierdził co innego.
 
Dziewczynki dziś byłam u ginekologa ciaza żyje, rozwija się. 6 tydz według wielkości pęcherzyka. Nie krwawię tylko plamie na brązowo. Krwiaka prawie nie ma.
Jak to wyjaśnić (przez tydz nie brałam duphastonu) bo lekarka nie dała nadziei a dziś nowy lekarz stwierdził co innego.
Przepraszam nie wchodziłam dawno na forum. Tak moje dzieci mimo tych początkowych plamień są zdrowe. To po prostu plamił krwiak. Z dziećmi wszystko ok. Napisz jak u Ciebie, czy ciaza się rozwija? Czytam, że dwóch lekarzy dało Ci zupełnie inne odpowiedzi
 
Tak poprzednia lekarka (do której chodziłam od wielu lat krzyczała na mnie, ze przeżywam, bo krwawie, muszę być przygotowana na wszystko)
Zmieniłam lekarza - od dawna znajome polecały mi innego specjalistę, zbadał mnie i stwierdził macice dwurożna, krwiaka prawie nie ma, ciaza mniejsza o około tydz niż powinna być, ale teraz 15.02 mi powie coś więcej jak się ciaza rozwija. Mówi, ze serduszko bije, wyglada dobrze, ale jest mniejsza. 🙌❤️
Poprzednia lekarka kazała mi przychodzić do tydzień (oczywiście prywatnie) teraz lekarz powiedział, ze mam dopiero za 2tyg nie ma sensu wczesniej
Widzę po waszychpostach światełko w tunelu.
 
Tak poprzednia lekarka (do której chodziłam od wielu lat krzyczała na mnie, ze przeżywam, bo krwawie, muszę być przygotowana na wszystko)
Zmieniłam lekarza - od dawna znajome polecały mi innego specjalistę, zbadał mnie i stwierdził macice dwurożna, krwiaka prawie nie ma, ciaza mniejsza o około tydz niż powinna być, ale teraz 15.02 mi powie coś więcej jak się ciaza rozwija. Mówi, ze serduszko bije, wyglada dobrze, ale jest mniejsza. 🙌❤️
Poprzednia lekarka kazała mi przychodzić do tydzień (oczywiście prywatnie) teraz lekarz powiedział, ze mam dopiero za 2tyg nie ma sensu wczesniej
Widzę po waszychpostach światełko w tunelu.
koniecznie daj znać po tej wizycie jak rozwija się maleństwo. Trzymam kciuki i musisz wierzyć, że będzie dobrze!
 
Do góry