reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża zapowietrzenie

Dołączył(a)
17 Październik 2017
Postów
7
Witam.
Mam takie nietypowe pytanie, ponieważ odkąd zaszłam w ciąże, odczuwam chodząc, siedząc, jak przez pochwę wychodzi mi co jakiś czas- czasami kilka razy dziennie( czasami rzadziej) pęcherzyk powietrza. Czy to jest naturalne? nigdy wcześniej nie odczuwałam tego, jedynie, ze podczas stosunku.
 
reklama
Rozwiązanie
Też teraz to mam, jakoś od 18 tc, aktualnie 21tc. Lekarz dał mi antybiotyk na mocz, myślałam że to pęcherz, ale badania i posiew był ok, a to dalej nie przechodzi
Wiem co masz na myśli, we wcześniejszej ciąży takich przebojów nie miałam.. Teraz mam..
Martwiło mnie to z początku , ponieważ zwykle tak często zdarzało mi się to przed @
 
Też teraz to mam, jakoś od 18 tc, aktualnie 21tc. Lekarz dał mi antybiotyk na mocz, myślałam że to pęcherz, ale badania i posiew był ok, a to dalej nie przechodzi
 
Rozwiązanie
Do góry