reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza-zarodek blisko blizny po cc

Ja w ogóle nie wiedziałam że jest coś takiego.slyszalam tylko o rozejściu się blizny. Wczoraj czytałam historie jednej dziewczyny myslalam że mi serce pęknie. Dostała skierowanie na przerwanie ciąży. I się zgodziła. Wyobraźcie sobie to trwało to 8 tygodni. Tabletki nie działy, spuszczenie wód płodowych też nie. Dziecko cały czas żyło. W końcu udało się im w 16 tyg poprzez wpuszczenie trucizny do jaja płodowego. Boże to jest niewyobrażalne. Jakie te ciążę są trudne. Ja to teraz w ogóle się boje mieć drugie. Jestem po cesarce i po konizacji i mam niewydolną szyjkę a tu tyle zagrożeń. Nie wiem jeszcze co zrobię póki co muszę się skupić na swoim maluchu, który niejednokrotnie sprawia że mi ciśnienie to mocno wzrasta


Nie mamy wpływu na to co będzie. Chyba najlepiej nie myśleć za dużo o tym. Również miałam 2 cesarki na szczęście wszystko bylo w porządku. Ale ja nie nastawiałam się właśnie negatywnie, że coś mogłoby się złego stać z blizną. Po prostu, aby ciąża przetrwała zdrowo ze wzgledu na wcześniejsze straty, nie dokładałam sobie nowych problemów, które mogłyby mieć miejsc3. Inaczej bym zwariowała. Teraz za to mogę myśleć kiedy te ząbkowanie się skończy, czy zdążę przed jego szybkim raczkowaniem do firanek i co na obiad zrobić, by wszyscy zjedli. 🤣😅
 
reklama
Witam serdecznie,mam podobną sytuację ciąża blisko blizny ,lekarz che mnie kierować do Szczecina,ma obawy . Ciąża 6 tydzień . Odległość od blizny 1,5 cm. Rozdział 11lat temu. Jestem przerażona. Jutro kolejne USG
Do jakiego szpitala Cię kurują w Szczecinie?
 
reklama
Do góry