reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza-zarodek blisko blizny po cc

reklama
Cześć. Martwię się. Od stycznia zaczęliśmy starać się o drugie dziecko (po roku po cc). Wreszcie okazało się, że udało się. W piątek miałam beta HCG 2899. Poszłam na kontrolę, bo plamiłam. Lekarz nie widział dobrze pęcherzyka, ale potem stwierdził, że myśli, że to jest to i że jego położenie jest krytyczne, bo jest blisko blizny. Pojutrze w poniedziałki mam powtórzyć beta i odezwać się do niego i potem druga ekografia, by go lepiej namierzyć. Jaka odległość od blizny jest bezpieczna? Ktoś coś wie? Dziś jest skończonych 5 tygodni ciąży, więc to dopiero początek, a tu takie zmartwienie.
 
Ja jak byłam na pierwszej wizycie był to 6 tydz zarodek był bardzo blisko blizny po cc (nie wiem jak bardzo) nie kazała się nikomu chwalić tylko poczekać do kolejnej wizyty czyli 2tyg. U nas okazało się że odsunelo się od blizny i trzymam w rękach 2 miesieczna Pole
Ale każdy przypadek jest inny. Dodam że jestem po jednym poronieniu w 7 tyg
 
Ja jak byłam na pierwszej wizycie był to 6 tydz zarodek był bardzo blisko blizny po cc (nie wiem jak bardzo) nie kazała się nikomu chwalić tylko poczekać do kolejnej wizyty czyli 2tyg. U nas okazało się że odsunelo się od blizny i trzymam w rękach 2 miesieczna Pole
Ale każdy przypadek jest inny. Dodam że jestem po jednym poronieniu w 7 tyg
A więc czekam na drugą wizytę i trzymam kciuki za tą małą drobinkę. Dziękuję. Dałaś mi trochę nadziei. Może się uda.
 
reklama
A więc czekam na drugą wizytę i trzymam kciuki za tą małą drobinkę. Dziękuję. Dałaś mi trochę nadziei. Może się uda.
Hej. Jestem w podobnej sytuacji. W 5tc lekarz stwierdził że zarodek jest w bliźnie lub na bliźnie i źle to wygląda, dawał zaledwie cień nadziei że dobrze się to skończy. Dziś (6tc) miałam usg kontrolne i powiedział że już dużo lepiej to wygląda, jednak zarodek nadal jest bardzo blisko blizny. Dostałam skierowanie do szpitala na dodatkowe badania by sprawdzić czy nie jest czasem na tyle blisko aby łożysko zaczęło wrastać się w bliznę.
A jak u Ciebie wygląda sytuacja?
Coś się poprawiło?
 
Do góry