reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Zaśniadowa

Dołączył(a)
20 Październik 2020
Postów
6
Cześć jestem tu pierwszy raz.. Mam wstępna diagnozę Ciąża zasniadowa.. Dziś znowu lekarz. Czy która z Pan miała taki problem? Ile czasu trzeba spędzić w szpitalu? Mam 1.5 rocznego synka nie mam z kim zostawić go podczas pobytu w szpitalu mam nadzieję że szybko mnie wypuszcza...
 
reklama
Rozwiązanie
Może to głupie ale wiem że jeżeli wezmę tabletki to pobyt w szpitalu się poprostu wydłuży 😅 a sam zabieg to na drugi dzień była bym w domu przy Synku :(
Niekoniecznie się wydlyluzy. Miałam w ubiegłym roku łyżeczkowanie z powodu pustego jaja. Przyjęli mnie rano. Podali tabletki. Zrobili zabieg i po południu wypisali
Dziękuję za odpowiedź, ile Pani spędziła w szpitalu?
U mnie bylo jednak puste jajo, takze beta spadla i jest ok. A w szpitalu bylam na lyzeczkowaniu tylko tyle. Mysle, ze u Ciebie powinno byc tak samo. Nawet jesli to zasniad, to lyzeczkowanie (a to zalezy od szpitala, ja poszlam w pon poznym wieczorem i wyszlam w srode po poludniu, moze byc tak ze wyjdziesz tego samego dnia po lyzeczkowaniu, jesli bedzie ok. Ogolnie metoda "leczenia" przy zasniadzie polega glownie na kontrolowaniu bety, a do tego nie trzeba lezec w szpitalu, tylko regularnie wykonywac badania krwi, wg zalecen lekarza, najpierw chyba co pare dni, potem co dwa tyg. Nie chce udawac specliasty, co do szczegolow, mowie tylko o tym, co przekazal mi moj lekarz, tlumaczac o co chodzi z zasniadem.
Pobytem w szpitalu sie nie przejmuj, bo to tak jak przy "zwyklym" poronieniu, lyzeczkowanie i raczej do domu, jesli nie bedzie nic sie dzialo, takze nie sadze ze to bedzie dlugo :)
Bardzo dziękuję za odpowiedź, podniosła mnie Pani na duchu ❤️❤️
 
reklama
Cześć jestem tu pierwszy raz.. Mam wstępna diagnozę Ciąża zasniadowa.. Dziś znowu lekarz. Czy która z Pan miała taki problem? Ile czasu trzeba spędzić w szpitalu? Mam 1.5 rocznego synka nie mam z kim zostawić go podczas pobytu w szpitalu mam nadzieję że szybko mnie wypuszcza...
Tak więc, w niedzielę idę do szpitala. Lekarz powiedział że dostałe tabletki dopochwowo a później łyżeczkowanie, dziewczyny.. Czy ja mogę nie zgodzić się na te tabletki tylko zażądać samego zabiegu czyszczenia? 🥺
 
Tak więc, w niedzielę idę do szpitala. Lekarz powiedział że dostałe tabletki dopochwowo a później łyżeczkowanie, dziewczyny.. Czy ja mogę nie zgodzić się na te tabletki tylko zażądać samego zabiegu czyszczenia? 🥺
Jeśli sama nie zaczniesz krwawić, to raczej podadzą Ci te tabletki, właśnie po to żeby samo się zaczęło, "ruszyło", wtedy będzie łatwiej zrobić zabieg, nie wiem czy nie można. Wydaje mi się, że jeśli nie będziesz wyrażała zgody, to będą kazali Ci czekać aż zaczniesz sama krwawić. Dlaczego nie chcesz ich brać?
 
Tak więc, w niedzielę idę do szpitala. Lekarz powiedział że dostałe tabletki dopochwowo a później łyżeczkowanie, dziewczyny.. Czy ja mogę nie zgodzić się na te tabletki tylko zażądać samego zabiegu czyszczenia? 🥺

Tabletki lepiej wziąć żeby szyjka się otworzyła i będzie mniejszą ingerencja. Rozumiem, że Ci ciężko. Sama przez to przechodziłam. Trzymaj się ❤️
 
Tak więc, w niedzielę idę do szpitala. Lekarz powiedział że dostałe tabletki dopochwowo a później łyżeczkowanie, dziewczyny.. Czy ja mogę nie zgodzić się na te tabletki tylko zażądać samego zabiegu czyszczenia? 🥺
Cześć, ja miałam wykonywany zabieg lyzeczkowania w tamtym roku bez tabletek. To może zalezybod lekarza jaką podejmie decyzję, ja też nie chciałam tabletek
 
Jeśli sama nie zaczniesz krwawić, to raczej podadzą Ci te tabletki, właśnie po to żeby samo się zaczęło, "ruszyło", wtedy będzie łatwiej zrobić zabieg, nie wiem czy nie można. Wydaje mi się, że jeśli nie będziesz wyrażała zgody, to będą kazali Ci czekać aż zaczniesz sama krwawić. Dlaczego nie chcesz ich brać?
Może to głupie ale wiem że jeżeli wezmę tabletki to pobyt w szpitalu się poprostu wydłuży 😅 a sam zabieg to na drugi dzień była bym w domu przy Synku :(
 
Może to głupie ale wiem że jeżeli wezmę tabletki to pobyt w szpitalu się poprostu wydłuży 😅 a sam zabieg to na drugi dzień była bym w domu przy Synku :(
Moze tak byc, ale nie musi, wiesz wydaje mi sie, ze zalezy duzo od szpitala, tutaj gdzei ja bylam, standardowa podaja tabletki, a ze ja poszlam juz z krwawieniem, to nie mialam tabletek, ale i tak na zabieg czekalam dobe. Jeszcze przy tych covidach teraz, nie wiem jak to wyglada. Pewnie maja jakies procedury, mozesz zapytac, ale z drugiej strony jak masz miec zabieg zrobiony dobrze, tak zebys byla dobrze oczysczona i nie musiala za chwile znowu wracac na doczyszczenia, to ja bym podazala za sugestiami lekarzy. Moze warto chwile dluzej byc w spzitalu, zeby za dwa tyg np nie okazalo sie ze cos zostalo i trzeba znowu robic zabieg.
Nie jestem lekarzem, takze nie powiem Ci co lepsze, ale pomysl tez o swoim zdrowiu, wiem ze dziecko jest wazne, ale moze ta doba wiecej, bedzie tez wazna dla Cb na przyszlosc :)
 
reklama
Może to głupie ale wiem że jeżeli wezmę tabletki to pobyt w szpitalu się poprostu wydłuży 😅 a sam zabieg to na drugi dzień była bym w domu przy Synku :(
Niekoniecznie się wydlyluzy. Miałam w ubiegłym roku łyżeczkowanie z powodu pustego jaja. Przyjęli mnie rano. Podali tabletki. Zrobili zabieg i po południu wypisali
 
Rozwiązanie
Do góry