reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża zatrzymana czy dużo młodsza?

Dołączył(a)
28 Luty 2023
Postów
9
Dzisiaj pierwsze badanie u ginekologa, z ostatniej miesiączki wychodzi 7+5 natomiast z usg młodsza. Pęcherzyk jest wielkości 15,5mm co wdg internetu wskazuję na 6-7 tydzień ale ginekolog stwierdził że to 5tc+0 i mam przyjść za tydzień. Powiedział "spodziewałam się dużo starszej bo dacie ostatniej miesiączki ale przyjdź za tydzień, powinno być serce jeśli się rozwija". Straciłam nadzieję, bo okres miałam 8 kwietnia a 4 maja test wyszedł mi pozytywny, gdyby ciąża była tak młoda jak on mówi to raczej niemożliwe żeby wtedy już była druga kreska na teście. Raczej obstawiam że ciąża się nie rozwija chociaż od tygodnia moje objawy się nasilają. Co myślicie? Widzicie coś na tych zdjęciach? Niestety opisu nie dostałam, bety chyba nie ma sensu robić bo nie robiłam jej ani razu więc chyba lepiej czekać na usg za tydzień :/
Chyba się będę nastawiać na najgorsze
 

Załączniki

  • IMG_20230531_120638.jpg
    IMG_20230531_120638.jpg
    893,1 KB · Wyświetleń: 272
  • IMG_20230531_120501.jpg
    IMG_20230531_120501.jpg
    992,1 KB · Wyświetleń: 93
reklama
Zakładając nawet najbardziej optymistyczna wersję czyli, że test wyszedł pozytywny już 8 dni po owulacji to dziś minimum musiałoby być 7+0 tc.
Pęcherzyk wygląda na pusty no, ale to tylko zdjęcie nie wiem czy lekarz widział pęcherzyk żółtkowy. Tak czy tak trzeba sprawdzić za kilka dni, nic innego się tu nie wymyśli
 
Ja byłam na stwierdzeniu ciąży u jednego lekarza w 6tc, dwa tygodnie później poszłam do innego, powiedział mi, że zarodek się nie rozwija, tego samego dnia poszłam do jeszcze innego i okazało się, że zarodek pięknie urósł i bije serce. Dopóki dwóch lub trzech nie stwierdzi braku rozwoju ciąży, to nie nastawiaj się na dramat.
 
Do góry