reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża ze spiralką miedzianą / za szybko na test ?

Dziś znów mi było niedobrze ale nie wiem czy to nie że stresu przed testem... Test negatywny. Czekam więc do okresu. Jak nie będzie będę robić drugi. Pozdrawiam!
 
reklama
Dziś znów mi było niedobrze ale nie wiem czy to nie że stresu przed testem... Test negatywny. Czekam więc do okresu. Jak nie będzie będę robić drugi. Pozdrawiam!
Kochana 6lat nosiłam spiralkę. Cykle były różne, nie koniecznie regularne, bardziej bolesne owu lub mniej. Ale nigdy w ciążę nie zaszłam. Lekarka mówiła, że jeszcze spokojnie mogę ją rok ponosić, ale miesiączki miałam już tak obfite, że wyjęłam ją i przeszłam na antykoncepcje hormonalną. Owszem różne przypadki chodzą po ludziach, ale wydaje mi się że jak tyle lat nosiłaś wkładkę i nic nie było, to teraz to wszystko to tylko fałszywy alarm i Twój strach. Jeśli chodzisz na wyznaczone kontrole i sprawdzasz po każdej miesiączce czy sznurek od spiralki jest na miejscu z to wszystko powinno być ok.
 
Do góry